تماس با ما :  09113586753

9 دليل برتری شنا کردن در استخر فايبرگلاس خانگی نسبت به دریا

9 دليل برتری شنا کردن در استخر فايبرگلاس خانگی نسبت به دریا

رفتن به دريا باعث می شود که با خانواده و دوستان خود بهترين خاطرات را بسازيد. با وجود جنبه های مثبت رفتن به دريا و تفريح در ساحل ، مشکلات خاصی را نيز ممکن است برای شما ايجاد کند که حتی لذت سفر را برای شما واقعا از بين خواهد برد.

برای حل اين مشکلات ما پيشنهاد می کنيم که يک استخر فايبرگلاس در خانه در خانه داشته باشيد. داشتن يک استخر فايبرگلاس در خانه مزيت های بسياری دارد. هر کدام از اين دو مشکلات و مزيت های مخصوص خود را دارند. پيشنهاد آبي سازه به شما ساخت يک استخر خانگی با استخرهای فايبرگلاس می باشد. چرا؟؟ در ادامه برای شما دلايل آن را بيان می کنيم.

9 دلیل برتری شنا کردن در استخر فایبرگلاس خانگی نسبت به دریا

1- شن و ماسه همه جا را نخواهد گرفت

اگر چه تفريحات شنی در ساحل جذاب و سرگرم کننده است اما باعث می شوند که شن به تمام بدن شما بچسبد. چسبيدن شن و ماسه به پوست بدن می تواند باعث خارش زياد شود. حتی شن و ماسه ممکن است در غذای شما ريخته شوند. اما با داشتن يک استخر فايبرگلاس در خانه اين مشکلات را نخواهيد داشت.

2- نيازی به سفر کردن نداريد

داشتن يک استخر فايبرگلاس در خانه باعث می شود که ديگر نيازی به سفر کردن براي شنا در دريا نداشته باشيد. اين سفر نکردن باعث می شود که در ترافيک گرفتار نشويد و بنزين مصرف نکنيد. اگر از خواب بيدار شديد و هوا خيلی گرم بود می توانيد بيرون رفته و در استخر خود شنا کنيد.

اگر استخر خانگی نداشتيد بايد در ماشينی که از گرما داغ شده، عرق می کرديد تا فقط يک جای پارک پيدا کنيد. کسانی که شغل های دولتی و غير آزاد دارند بايد درخواست مرخصی دهند و سپس براي رفتن به دريا و شنا کردن مسافرت کنند. در صورتی که يک استخر فايبرگلاس باعث می شود که هر روز وقتی از کار بر می گرديد بتوانيد خيلی راحت شنا کنيد.

آبی سازه تولید کننده استخر فایبرگلاس در طرح و ابعاد سفارشی

3- هر وقت خواستی شنا کن

با داشتن يک استخر فايبرگلاس می توانيد هر زمان که خواستيد حتی در نيمه شب بدون هيچ مشکل و خطری شنا کنيد. ساخت استخر به شکل شخصی و در خانه بهترین انتخاب می باشد چون اين امکان را داريد که در هر زمانی از روز يا شب شنا کنيد. تنها برنامه زمانی خودتان مهم است نه چيز ديگری.

4- ايمنی استخرها بيشتر است

شنا کردن در دريا خطرات بسيار زيادی دارد. وقتی در خانه و ويلای خود يک استخر خصوصی داريد، ديگر خطراتی مانند نيش زدن و غيره شما تهديد نمی کند. حتما شنيده ايد که دريا حتی شناگران ماهر و غواصان را نيز فريب می دهد و آن ها غرق می شوند اما در استخر خانگی اينگونه نيست. شما حتی می توانيد با اضافه کردن برخی آپشن ها جريان آب داخل استخر را کاملا مشابه دريا کنيد.
نکته بسيار مهم ديگر اين است که تحت نظر داشتن فرزندانتان در ساحل بسيار سخت است. ممکن است يک لحظه از آن ها غافل شويد و مشکلات جبران ناپذيری برای شما ايجاد شود. در صورتی که يک استخر خانگی داشته باشيد ديگر نياز نيست که نگران فرزندانتان باشيد. مراقبت کردن و زير نظر داشتن آن ها بسيار راحت است.
البته استخرها خطرات خاص خود را دارند و بايد هميشه مراقب فرزندان خود باشيد اگر در کنار استخر هستند. اما در حياط و خانه خود، به راحتی می توانيد فرزندان خود را مديريت کرده و آن ها را ايمن نگه داريد.

مقاله پیشنهادی: راهنمای کامل در مورد کنترل اتوماتیک عملکرد استخر فایبرگلاس

5- امکان شنا کردن برای مسافت های طولانی را داريد

داشتن يک استخر فايبرگلاس در خانه، می تواند به شما امکان شنا کردن بدون وقفه و هميشگی را بدهد که براي يک ورزشکار و بدنساز بسيار اهميت دارد. همچنين می توانيد به راحتی در استخر خود به شکل رفت و برگشت شنا کنيد بدون اينکه نگران برخورد با موانع يا افراد ديگر باشيد.

6- از شر سرويس های بهداشتی کثيف در امان می مانيد

يکی از مشکلات که معمولا در سواحل دريا و مسافرت ها با آن مواجه خواهيد شد، سرويس های بهداشتی کثيف و خراب است. ساخت استخر خانگی باعث می شود که اين مشکل را نداشته باشيد.

7- استخرهای فايبرگلاس خانگی تميزتر هستند

استخرهای فايبرگلاس به شکلی ساخته می شوند که بايد تميز بمانند. برای تميز ماندن استخر خانگی خود شما بايد برای تميز کردن زمان بگذاريد (هر چند کم) و از شوينده ها استفاده کنيد. در استخر شخصی شما ميزان pH متعادل است و شما از کيفيت و شفافيت آب خيالتان راحت است، زيرا برای آن وقت گذاشته ايد. اما در مورد شنا کردن در دريا و ساحل شرايط کاملا متفاوت است.

آبی سازه تولید کننده استخر فایبرگلاس سفارشی

8- غذاهای بهتر و ارزان تر در خانه خواهيد داشت

برای غذا خوردن در خانه خود هيچ محدوديتی نداريد. هزينه يک غذا خوردن معمولی در ساحل می تواند بسيار زياد باشد. در برخی از مواقع به دليلی شلوغی زياد حتی بايد در صف نيز منتظر بمانید. حتی زمانی هم که غذای خود و خانواده را بسته بندی می کنيد و آن را با خود به مسافرت می بريد، هميشه بايد نگران اين باشيد که قبل از رفتن آن را آماده کنيد و چيزی را فراموش نکنيد. استخر فايبرگلاس خانگی بهتر است چون خيلی راحت می توانيد بعد از شنا کردن به آشپزخانه ‌برويد و غذای دلخواهتان را ميل کنيد.

9- شرایط آب و هوایی بهتری در استخر خانگی خواهيد داشت

يکی از مشکلاتی که در سواحل و دريا می تواند شما را اذيت کند، وزش بادهای شديد است. استخرهای خانگی از سواحل و درياها در برابر باد بهتر محافظت می شوند. همچنين اگر تصميم بگيريد که می خواهيد در فصل های سرد شنا کنيد، آب دريا بسيار سرد خواهد بود. استفاده از يک سيستم گرمايشی برای استخر می تواند آب استخر را در دمای مدنظر شما تنظيم کند. اگر هوا سرد است، به راحتی می توانيد آب استخر خود را گرم کنيد و از شنا کردن در آن لذت ببريد.

مقاله پیشنهادی: چگونه از استخر فایبرگلاس خود بیشترین لذت را ببریم؟

جمع بندی

در اين مطلب تلاش کرده ايم که از جنبه های مختلف داشتن يک استخر فايبرگلاس خانگی را با رفتن به دريا جهت شنا کردن مقايسه کنيم. اگر به اين نتيجه رسيديد که نياز به يک استخر فایبرگلاس خانگی جذاب و لوکس داريد، می توانيد با شرکت آبی سازه تماس بگيريد تا راهنمای های لازم را دريافت کنيد. با شماره 09113586753 می توانيد مستقيما با ما در ارتباط باشيد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.