تماس با ما :  09113586753

راهنمای کامل در مورد کنترل اتوماتیک عملکرد استخر فایبرگلاس

راهنمای کامل در مورد کنترل اتوماتیک عملکرد استخر فایبرگلاس

حتی اگر اطلاعات کمی هم در مورد اتوماتیک کردن استخر فایبرگلاس داشته باشید هم می توانید این کار را انجام دهید. فرض کنید که بتوانید به یک دکمه عملکرد استخر خود را کنترل کنید. کسانی که در خانه خود از تکنولوژی های هوشمند استفاده می کنند، اتوماتیک کردن استخر خانگی نیز می تواند برای آن ها جذاب باشد.

در یک استخر فایبرگلاس اتوماتیک، تمام آنچه که به استخر شما مرتبط باشد را می توانید کنترل و تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید. از جمله این موارد می توان به تنظیم سرعت پمپ و گرم کردن آب استخر اشاره کرد. گرم کردن آب استخر از راه دور باعث می شود که زمانی که به خانه برسید آب استخر شما گرم باشد.

دلایل زیادی برای اتوماتیک کردن عملکرد استخر فایبرگلاس وجود دارد. شاید بخواهید از عملکرد درست پمپ استخر و همچنین سیستم گرمایش استخر خیالتان راحت باشد. تنها چیزی که نیاز دارید یک اینترنت وایفای و همچنین یک سیستم اتوماسیون عالی است. با داشتن این دو عامل در عرض چند ساعت می توانید عملکرد استخر خود را اتوماتیک کنید. پس از اتمام راه‌اندازی، می‌توانید از راه دور استخر خود را کنترل کنید.

اتوماتیک کردن استخر فایبرگلاس چیست؟

برای اینکه بتوانید استخر فایبرگلاس خود را کنترل کنید، سیم کشی آن باید به یک کنترل یا یک سوئیچ متصل شود. نحوه اتوماتیک کردن استخرهای فایبرگلاس می تواند گیج کننده به نظر برسد مگر اینکه یک برقکار باشید.

اولین کاری که برای اتوماتیک کردن استخر باید انجام دهید، داشتن یک اینترنت خوب است. اینترنت باید در نزدیکی مکانی که استخر شما قرار دارد وجود داشته باشد.

مهمترین بخش اتوماتیک کردن استخر فایبرگلاس، مرکز کنترل است. مرکز کنترل به پمپ استخر، سیستم گرمایش و همچنین رله های هوشمند متصل است. این تجهیزات مسئول کنترل وسایلی مانند پمپ ها یا چراغ ها هستند. با کمک یک صفحه نمایش لمسی، می توانید تجهیزات خود کنترل کنید. حتی اگر اتصال اینترنت شما قطع شود، مشکلی ایجاد نخواهد شد.

اتوماتیک کردن استخرهای فایبرگلاس به شما امکان تغییر تنظیمات ورود آب گرم به استخر را می دهد. به کمک ابزارهای جدید، این کار بسیار ساده شده است. برای راه اندازی این سیستم، شاید کلا به دو ساعت زمان نیاز داشته باشید.

در صورتی که خودتان نمی توانید این فرایند را انجام دهید، بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. کمک گرفتن از یک متخصص به شما اطمینان می دهد که سیستم به درستی نصب شود و همچنین می تواند به شما در ایمن نگه داشتن سیستم کمک کند.

راهنمای کامل در مورد کنترل اتوماتیک عملکرد استخر فایبرگلاس (2)

آیا اتوماتیک سازی استخر فایبرگلاس لازم است؟

اتوماتیک سازی عملکرد استخر فایبرگلاس می تواند بر اساس سبک زندگی شما باشد. وقتی استخر شما اتوماتیک شود، کارهای واقعاً بی نظیری می توانید انجام دهید. در استفاده از جکوزی می توانید این تجربه بی نظیر را داشته باشید. فرض کنید که بعد از شام می خواهید از جکوزی خود استفاده کنید. به سادگی می توانید برنامه را در تلفن خود باز کنید و جکوزی را فعال کنید. سپس آب جکوزی شروع به گرم شدن می کند و تا دمای تنظیم شده بالا می رود. زمانی که وارد جکوزی خود شوید، آب گرم می باشد و می توانید از آن لذت ببرید.

به کمک این سیستم می‌توانید نورپردازی را اضافه کنید که حیاط شما را بسیار زیبا می کند. شما همچنین می توانید استخر خود را در حالی که به مسافرت می روید اتوماتیک کنید. این کار باعث جلوگیری از جلبک بستن استخر فایبرگلاس شما می شود.

برای این کار، تهیه یک پاک کننده استخر اتوماتیک است. می توان آن را تنظیم کرد تا در فواصل زمانی مشخص کار کند. این بدان معنی است که استخر فایبر گلاس شما لکه نمی کند و هنگامی که از مسافرت برگردید بدون هیچ مشکلی می توانید از آن استفاده کنید.

علاوه بر این می تواند پمپ استخر را بر روی سرعت کمتری تنظیم کنید. این را می توان به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت مستقیم انجام داد. می توانید این کار را در زمان های خاصی از روز انجام دهید.

اضافه کردن امکانات بیشتر

یکی از امکانات اضافی که می توانید داشته باشید، پمپ های سرعت متغیر هستند. این پمپ ها امکان کنترل پمپ استخر، گرمایش استخر و حتی چراغ های استخر را برای شما فراهم می کنند. فرقی نمی کند که از چه برندی استفاده می کنید، این موارد را می توانید از طریق یک برنامه در تلفن هوشمندتان کنترل کنید.

امکان اتوماتیک سازی استخر بدون پمپ جدید نیز امکان پذیر می باشد. این ها معمولاً دارای کنترلرها و سوئیچ ها هستند که برای خودکارسازی قسمت های اساسی استخر ضروری هستند. با این حال، اضافه کردن امکانات بیشتر نصب آن ها ر سخت تر می کند و هزینه نهایی را نیز بالا خواهد رفت

جمع بندی

 

افزودن فناوری های هوشمند به شما این قابلیت را می دهد که بخش های مختلف استخر فایبرگلاس خود را اتوماتیک کنید. اگر با مطالعه موارد بالا نتوانستید که خودتان استخر خود را اتوماتیک کنید بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید.  

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.