تماس با ما :  09113586753

ساخت استخر در مازندران

ساخت استخر در مازندران

ساخت استخر در مازندران؛ استان مازندران یکی از بهترین شرایط آب و هوایی را در کشور دارد. افراد مختلفی از دیگر استان ها برای تفریح و یا حتی زندگی دائمی به استان مازندران مسافرت می کنند. ویلاها و باغ های شیک و بسیار جذابی را می توانید در بسیاری از شهرهای مازندران مشاهده کنید. اگر در باغ و ویلا استخر وجود داشته باشد، جذابیت آن چند برابر می شود.

ساخت استخر در مازندران یک انتخاب هوشمندانه می باشد. اگر صاحب ویلا و یا باغ در استان مازندران هستید، بدون شک به استخر نیاز دارید. ساخت استخر در مازندران ممکن است برای برخی به نظر گران برسد، اما این تصور امروزه اصلا صحیح نیست، زیرا استخرهای آماده وجود دارند که هزینه ساخت استخر را بسیار کاهش داده اند.

شرکت آبی سازه واقع در شهر ساری، استخرهای مختلفی را در استان مازندران طراحی و نصب کرده است. چه یک استخر خصوصی نیاز داشته باشید و چه یک استخر عمومی، آبی سازه آن را برای شما پیاده سازی می کند. جهت ساخت استخر در مازندران و دریافت مشاوره می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

پروژه های ساخت استخر در مازندران توسط شرکت آبی سازه

شرکت آبی سازه تقریبا 50 سال از آغاز تاسیس آن می گذرد. ساخت استخر در مازندران یکی از خدمات ما می باشد که در بسیاری از شهرهای استان مازندران انجام شده است. پروژه های انجام شده توسط ما بسیار زیاد است در زیر تعدادی از آن ها را برای شما بیان می کنیم:

 • ساخت استخر توکار در شهر چالوس و به شکل روباز
 • ساخت استخر در باغ ویلا قائمشهر به شکل روباز
 • ساخت استخر در بابلسر به شکل سرپوشیده و توکار
 • ساخت استخر در نوشهر به شکل روباز
 • ساخت استخر در ساری به شکل توکار و در حیاط
 • ساخت استخر در باغ ویلا در شهر ساری به همراه جکوزی
 • ساخت استخر توکار در محمودآباد
 • ساخت استخر سفارشی در باغ ویلا در بابلسر مازندران
 • ساخت استخر روی پشت بام آپارتمان ویلا در نوشهر
 • ساخت استخر در روف گاردن در ساری
 • و…
6 نمونه از پروژه های ساخت استخر در مازندران که شرکت آبی سازه اجرا کرده است
6 نمونه از پروژه های ساخت استخر در مازندران که شرکت آبی سازه اجرا کرده است

8 مزیت «استثنایی» ساخت استخر در مازندران توسط شرکت آبی سازه

انتخاب شرکت آبی سازه جهت ساخت استخر در مازندران مزیت های مختلفی دارد. همچنین می توانید از کانال آپارات ما برای دیدن نمونه کارها و سایر خدمات ما دیدن کنید.

ما نمونه کارهای مختلفی را در شهرهای استان اجرا کرده ایم که می توانید تصاویر و ویدیوهای آن را در بخش های مختلف سایت مشاهده کنید. مهمترین مزیت های ما عبارتند از:

 1.  قیمت مناسب: هزینه ساخت استخر در مازندران توسط ما نسبت به دیگر شرکت ها بسیار مناسب تر است. در صورتی که کیفیت طراحی و ساخت استخر توسط ما بسیار بالاتر می باشد
 2. نصب سریع: ساخت استخر توسط شرکت ما در زمان خیلی کوتاهی انجام می شود.
 3. خدمات پس از تحویل استخر: ارائه خدمات پس از تحویل استخر از جمله مزیت های ما می باشد.
 4. مشاوره رایگان قبل از ساخت استخر: اگر قصد ساخت استخر در باغ یا ویلای خود در مازندران را دارید، مشاوره رایگان قبل از ساخت از ما دریافت خواهید کرد
 5. ارائه تضمین کیفیت: تمام خدمات ما دارای ضمانت هستند و می توانید بدون هیچ مشکلی از ضمانت های بلند مدت ما بهره مند شوید.
 6. ساخت استخر از صفر تا صد: ساخت استخر در مازندران را به شکل صفر تا صد انجام می دهیم و نیاز نیست که با چند شرکت مختلف قرارداد ببندید.
 7. نمونه کارهای مختلف: ما نمونه کارهای مختلفی از ساخت استخر در استان مازندران داریم که می تواند خیال شما را از کیفیت خدمات ما راحت کند.
 8. ارائه خدمات در تمام شهرهای استان: شرکت آبی سازه در تمام شهرهای استان و سایر نقاط کشور امکان ارائه خدمات را دارد.

مراحل ساخت استخر در مازندران

مراحل ساخت استخر در مازندران برای مکان ای مختلفی تفاوت های با هم دارد. مراحل ساخت استخر در باغ با مراحل ساخت استخر روی پشت بام کمی متفاوت است. در زیر مراحل کلی ساخت استخر در مازندران را برای شما بیان می کنیم.

1- مشاوره تلفنی و دریافت آدرس شما

اولین مرحله از ساخت استخر در مازندران این است که یک گفت و گوی تلفنی با شما خواهیم داشت. در این گفت و گوی تلفنی در مورد مکان ساخت استخر و شرایط مدنظر شما صحبت خواهیم کرد. سپس آدرس شما جهت بررسی مکان نصب استخر دریافت می کنیم.

مشاوره تلفنی و دریافت آدرس مکان نصب اولین مرحله از ساخت استخر در مازندران توسط شرکت آبی سازه

2- بررسی مکان نصب استخر

دومین مرحله از ساخت استخر در مازندران بررسی مکان نصب استخر است. تیم فنی آبی سازه در آدرسی که از شما دریافت کرده ایم حضور می یابند و مکان نصب استخر را بررسی می کنند. این بررسی شامل خاک، مساحت مکان نصب و سایر الزامات فنی می باشد. بررسی مکان نصب استخر باعث می شود که در انتخاب ابعاد و طرح استخر راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهیم. ما در شهرهای مختلف استان مازندران نمایندگی داریم. در صورتی که مکان مورد نظر شما در این شهرها باشد، در زمان خیلی کوتاهی تیم ما جهت بررسی مکان نصب استخر حضور پیدا می کنند.

جهت انتخاب مکان مناسب ساخت استخر می توانید مقاله 5 نکته کلیدی جهت انتخاب مکان مناسب ساخت استخر را مطالعه کنید. 

بررسی مکان نصب استخر جهت تست خاک و سایر نکات فنی جهت ساخت استخر در مازندران
بررسی مکان نصب استخر جهت تست خاک و سایر نکات فنی جهت ساخت استخر در مازندران

3- انتخاب ابعاد استخر

ابعاد استخر یکی از مهمترین قسمت های ساخت استخر در مازندران و دیگر استان ها می باشد. از نظر طراحی و ساخت، شرکت آبی سازه محدودیتی از نظر ابعاد ندارد. شما می توانید هر ابعاد دلخواهی را سفارش دهید. اما ممکن است مکان مورد نظر شما جهت ساخت استخر انتخاب شما را محدود کند. علاوه بر این بودجه شما نیز در انتخاب ابعاد تاثیرگذار است. ساخت استخر بزرگ قطعا هزینه بیشتری خواهد داشت.

انتخاب ابعاد استخر سومین مرحله از ساخت استخر در مازندان توسط شرکت آبی سازه می باشد.
انتخاب ابعاد استخر سومین مرحله از ساخت استخر در مازندان توسط شرکت آبی سازه می باشد.

4- انتخاب طرح استخر

برای ساخت استخر در مازندران باید تصمیم بگیرید که با شرایط کلی مکان مورد نظر شما چه طرحی از استخر مناسب است. استخرهای طرح های مختلفی دارند از جمله استخر مستطیلی، استخر آزاد، استخر لپ، استخر کلاسیک، استخر بیضوی و غیره. در آبی سازه انتخاب طرح استخر کاملا به شما بستگی دارد. ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنیم اما تصمیم با شما خواهد بود.

انتخاب طرح استخر
انتخاب طرح استخر یکی از مراحل مهم در ساخت استخر می باشد

5- انعقاد قرارداد ساخت استخر

در این مرحله از ساخت استخر در مازندران، قرارداد بین شرکت ما و شما منعقد خواهد شد. در قرارداد ابعاد استخر، طرح استخر، شرایط پرداخت و تمام موارد دیگر ذکر خواهد شد.

انعقاد قرارداد جهت ساخت استخر در مازندران توسط شرکت آبی سازه
پس از بررسی مکان مورد نظر ساخت استخر و انتخاب ابعاد و طرح استخر، قرارداد بین شرکت آبی سازه و کارفرما منعقد می شود.

6- ساخت بدنه استخر

پس از مشخص شدن ابعاد و طرح استخر، کار ساخت بدنه استخر در شرکت ما آغاز می شود. البته این در صورتی است که شما استخر پیش ساخته را سفارش داده باشید. ساخت بدنه استخر با بهترین کیفیت انجام می شود.

ساخت بدنه استخر در شرکت آبی سازه مطابق با طرح و ابعاد مورد نظر کارفرما
ساخت بدنه استخر در شرکت آبی سازه مطابق با طرح و ابعاد مورد نظر کارفرما

7- گودبرداری مکان نصب

همزمان با ساخت بدنه استخر، گودبرداری مکان نصب استخر توسط تیم ما آغاز می شود. صفر تا صد گودبرداری و آماده سازی کف را تیم فنی ما انجام می دهد. در برخی از شرایط کارفرمایان تقاضا دارند که خودشان گودبرداری را انجام دهند. این بستگی به شما دارد و از نظر ما منعی وجود نخواهد داشت. مرحله گودبرداری از مهمترین قسمت های ساخت استخر در مازندران می باشد و بسته به جنس زمین و موانعی که دارد ممکن است تفاوت داشته باشد.

گودبرداری مکان ساخت استخر توسط شرکت آبی سازه
با شروع گودبرداری جهت ساخت استخر کار اجرایی نصب استخر شروع می شود.

8- حمل استخر به مکان نصب

یکی از مزیت های ساخت استخر در مازندران توسط ما این است که حمل استخر بسیار سریعتر و با هزینه کمتری انجام می شود. شرکت آبی سازه در شهر ساری قرارداد و این باعث می شود که حمل استخر به شهرهای دیگر استان بسیار راحت تر انجام شود.

یکی دیگر از مزیت های ما از نظر حمل و جابجایی استخر این است که ما امکان جابجایی هر ابعادی را داریم. یکی از مشکلاتی که سایر شرکت ها با آن مواجه هستند این است که نمی توانند استخرهای با ابعاد بزرگ را جابجا کنند. این مشکل در شرکت آبی سازه وجود ندارد.

حمل استخر از شرکت آبی سازه به محل نصب
در شرکت آبی سازه امکان ارسال استخر به هر یک شهرهای استان مازندران وجود دارد.

9- قراردادن استخر در محل گودبرداری شده

ساخت استخر در مازندران نیاز به دانش فنی و تجربه زیادی دارد. در قراردادن استخر در محل گودبرداری شده اگر کمترین اشتباهی انجام شود، مشکلاتی بزرگی را ایجاد خواهد کرد. ما جهت قراردادن استخر در محل گودبرداری شده از بهترین تجهیزات استفاده می کنیم.

قراردادن استخر در مکان ساخت استخر در با جرثقیل
قراردادن استخر در مکان ساخت استخر در با جرثقیل

10- اتصال لوله کشی استخر و نصب سیستم برق

پس از قراردادن استخر در مکان گودبرداری شده، باید لوله کشی ها استخر و سیستم برق آن اجرا شود. این مرحله از ساخت استخر در مازندران نیز بسیار مهم است زیرا اگر سیستم برق استخر به خوبی اجرا نشود، خطر شوک دیدن در هنگام شنا کردن وجود دارد. تمام این مراحل با بالاترین دقت و کیفیت توسط تیم آبی سازه انجام می شود.

به دلیل برخی نکات فنی امکان گذاشتن تصویر را نداریم.

11- اضافه کردن آپشن ها به استخر

اضافه کردن آپشن ها به استخر از مراحل پایانی ساخت استخر در مازندران است. آپشن های بسیار مختلفی وجود دارند که می توانید به استخر خود اضافه کنید. به عنوان مثل اگر ساخت استخر در داخل باغ شما در استان مازندران انجام می شود و می خواهید مهمانی شبانه با دوستان و خانواده خود برگذار کنید، اضافه کردن نورپردازی یک آپشن ضروری و جذاب است. آپشن های دیگری مانند آبنماها، آبشارها، فواره ها، سیستم گرمایش، کاور استخر، فنس استخر و … وجود دارند که بسته به نیاز خود می توانید آن ها را به استخر خود اضافه کنید.

برای آشنایی شما با آپشن ها و لوازم جانبی استخر مقاله 14 لوازم جانبی ارزان قیمت برای استخرهای خانگی توکار می توانید مفید باشد.

اضافه کردن آپشن ها به استخر
آپشن های مختلفی وجود دارد که می توانید به استخر خود اضافه کنید.

12- پر کردن فضای بین استخر و گودال

در این مرحله از ساخت استخر در مازندران، باید فاصله بین استخر و گودال پر شود. این کار بسته به نوع خاک و زمین آن مکان با مواد مختلفی انجام می شود. ماسه و سنگریزه بیشترین کاربرد را برای این کار دارند. پر کردن فاصله باید به گونه ای انجام شود که استخر فیکس شود و هیچ جابجایی نداشته باشد.

13- تست نهایی

در این مرحل عملکرد تمام قسمت های استخر مورد ارزیابی قرار می گیرد تا در صورت مشاهده ایراد برطرف شود. با طی شدن مراحل بالا کار ساخت استخر زیبای شما در استان مازندران به پایان می رسد و استخر شما آماده استفاده خواهد بود.

هزینه ساخت استخر در مازندران

هزینه ساخت استخر در مازندران را نمی توان بدون اطلاع از عوامی مانند ابعاد استخر، طرح آن، شرایط مکان نصب، آپشن ها و سایر موارد مشخص کرد. هر کدام از این عوامل می توانند هزینه ساخت استخر در مازندران را کمتر یا بیشتر کنند. به عنوان مثال اگر قصد ساخت استخر در شهر ساری را داشته باشید، زمان نصب استخر خیلی کوتاه خواهد بود و این هزینه شما را کاهش خواهد داد.

ساخت استخر بزرگ در مازندران نیز هزینه بیشتری نسبت به یک استخر کوچک خواهد داشت. آپشن های استخر نیز بسیار متنوع هستند و هر کدام هزینه خاص خود را دارند. اما اگر بخواهیم هزینه ساخت استخر در مازندران به شکل صفر تا صد را تخمین بزنیم، می توان گفت که حداقل چیزی بین 90 تا 100 میلیون تومان هزینه دارد. این هزینه با توجه به ابعاد و سایر موارد بیشتر می شود.

ساخت استخر ارزان در مازندران

ساخت استخر در مازندران توسط ما با هزینه بسیار مناسبی انجام می شود. برای ساخت استخر ارزان در مازندران می توانید چند عامل را در نظر بگیرید.

برای ساخت استخر با هزینه کمتر در استان مازندران، باید در انتخاب آپشن ها دقت بیشتری کنید. آپشن ها امکانات بیشتری را به استخر شما اضافه می کنند اما نیاز نیست که هر آپشنی را سفارش دهید. باید نیازهای خود را بشناسید و آپشن های مناسب با آن را سفارش دهید.

نکته دیگر برای ساخت استخر ارزان در مازندران، انتخاب ابعاد کوچکتر است. طبیعی است که همه دوست دارند یک استخر بزرگ داشته باشند، اما ابعاد بزرگتر هزینه بیشتری خواهد داشت. ساخت یک استخر متوسط یا کوچک نیز شاید بتواند نیازهای شما را برطرف کند.

استفاده از استخر پیش ساخته فایبرگلاس نیز به خودی خود هزینه شما را کاهش می دهد. برای ساخت استخر ارزان در مازندران استخرهای پیش ساخت فایبرگلاس انتخاب بهتری هستند چون نصب آن ها خیلی سریع است و به نگهداری کمتر نیز نیاز دارند.

سوالات متداول

خیر، ساخت استخر در مازندران در شهرهای مختلف ممکن است با هم متفاوت باشد. فرض کنید در شهری نزدیک به ساحل و دریا هستید. جنس زمین های ساحلی با زمین های دیگر زمین ها متفاوت است. 

تعیین زمان دقیق بسیار دشوار می باشد چون باید از مکانی که می خواهید استخر نصب کنید بازدید کنیم. اما به طور کلی چون شرکت ما در ساری می باشد زمان ساخت استخر در ساری بسیار سریع می باشد.

بله تمام خدمات ما از جمله ساخت استخر چه در مازندران و چه در سایر شهرها دارای ضمانت می باشند.

بله حتما، شرکت ما در استان مازندران، ساری، جاده فرح آباد به بابلسر و ابتدای شهرک صنعتی شماره 1 می باشد و می توانید به شکل حضوری سفارش خودتون رو ثبت کنید.

در هر زمانی می توانید استخر خود را در مازندران راه اندازی کنید اما توصیه ما این است که از اوایل بهار تا اواخر تابستان اقدام کنید. زیرا در این مدت احتمال بارندگی کمتر است و نصب و راه اندازی استخر با سرعت بیشتری انجام می شود. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.