تماس با ما :  09113586753

14 لوازم جانبی ارزان قيمت برای استخرهای خانگی توکار

14 لوازم جانبی ارزان قيمت برای استخرهای خانگی توکار

اگر در فکر ساخت استخر در خانه خود هستید، لوازم جانبی ارزان قیمت و متنوعی وجود دارد که افزودن آن ها به استخر می تواند لذت و راحتی استفاده از آن را بسیار بیشتر کند. پرداخت هزینه کمتر یکی از مهمترین الویت های کسانی است که می خواهند برای خود یک استخر خانگی راه اندازی کنند.
در آبی سازه، ما استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس سفارشی طراحی و نصب می کنیم و هر روز با مشتریان استخرهای توکار در ارتباط هستیم. بیشتر کسانی که به دنبال ساخت استخر ارزان هستند زمانی که با ما تماس می گیرند، استخر را فقط با لوازم اصلی می خواهند.
این افراد معمولا به دنبال یک استخر ساده هستند و هیچ امکانات بیشتری را نمی خواهند. شاید تصورشان این است که هزینه لوازم جانبی استخر زیاد است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که حداقل آن ها را بررسی کنید. به همین دلیل ما 14 تا از لوازم جانبی ارزان قیمت را به شما معرفی می کنیم که می توانید به استخر توکار اضافه کنید.

لوازم های جانبی ارزان قیمت برای استخرهای خانگی توکار

لوازم های جانبی استخر می توانند بسيار گران باشند حتی ممکن است قیمت آن ها به 50 میلیون تومان هم برسد. اما لوازم های جانبی زیادی هم می توانید با کمتر از 5 میلیون تومان نیز به استخر خانگی خود اضافه کنید. ما تلاش کرده ایم که لوازم های جانبی با همین رنج قیمتی را به شما معرفی کنیم.


1. حباب ساز استخر

حباب ساز استخر، آبنماهای فواره ای هستند که معمولاً در قسمت پله ها و صندلی های داخل استخر قرار می گیرند. صدا و شکل زیبایی که این حباب سازها به وجود می آورند، باعث می شود که محیط استخر شما آرامش بخش تر شود و برای کودکان نیز سرگرم کننده است.
ارتفاع آبی که از حباب ساز استخر خارج مي شود قابل تنظيم است تا بتوانيد مقدار صدا و ميزان فواره را تغيير دهيد. این حباب سازها در برخی موارد دارای چراغ های تغییر رنگ ال ای دی نیز هستند که هزینه آن را بیشتر می کند.
اگر دوست دارید که حباب ساز استخر را به عنوان یکی از لوازم های جانبی در استخر خود داشته باشید باید آن را در زمان ساخت استخر اضافه کنید. پس از تکمیل استخر نمی توانید این کار را انجام دهید.

 • قيمت متوسط: هر عدد 2 تا 3 میلیون
 • زمان نصب: در هنگام ساخت استخر
حباب ساز استخر
حباب ساز استخر

2. جت عرشه

جت عرشه يک فواره در داخل زمین است که آب را به داخل استخر می ریزد. این فواره ها در قسمت های مختلف اطراف استخر نصب می شوند. شما می توانید چند مورد آن را در جاهای کم عمق استخر که بچه ها در آن بازی می کنند نصب کنید. این جت ها عرشه امکان تنظیم را دارند. در واقع شما می توانید ارتفاع آب و جهت آن را به انتخاب خود تغییر دهید. امکان انجام این تنظیمات بر روی گوشی های هوشمند نیز فراهم است.

 • قيمت متوسط: هر عدد 2.5 تا 5 میلیون
 • زمان نصب: در هنگام ساخت استخر
جت عرشه
جت عرشه

3. آبشار استخر

آبشارها از جذاب ترین لوازم های جانبی استخر هستند. این آبنماها جدید را می توانید در بدنه استخر خود نصب کنید. بهتر است که هنگام ساخت استخر آبشارها و ساير آبنماها را نصب کنيد، زيرا اضافه کردن آن ها بعداً دشوار خواهد بود.

 • قيمت متوسط: 4.5 میلیون به بالا
 • زمان نصب: در هنگام ساخت استخر
آبشار استخر
آبشار استخر

4. جت استخر

اضافه کردن جت استخر در مسیر نشستن داخل استخر مي تواند زمان استراحت شما را بسيار آرام تر کند و در عين حال گردش آب شما را نيز افزايش دهد. جت استخر آب را با فشار کمی بیشتر به استخر برمی گرداند، دقيقاً مشابه آنچه در جکوزی وجود دارد. جت استخر را باید در زمان ساخت استخر نصب شوند و بعدا نمی توانید آن ها را اضافه کرد.

 • قيمت متوسط: هر عدد حداقل 1 میلیون
 • زمان نصب: در هنگام ساخت استخر
جت استخر
جت استخر

5. سيستم بهداشتي UV

سيستم UV استخر نمی ‌تواند جايگزين روش‌های بهداشتی سنتيی مانند قرص های کلر شود، اما مي‌تواند مصرف مواد شيميايی شما را کاهش دهد و در عين حال يک لايه محافظ اضافی به آب استخر شما اضافه کند. استفاده از سیستم بهداشتی UV برای استخرها یک راه حل خوب برای نابود کردن باکتری ها می باشد. بیشتر سیستم های UV استخر نصب بسیار راحتی دارند. این سیستم ها را می توانید هر زمان به استخر خود اضافه کنید.

 • قيمت متوسط: حداقل 1.5 تا 3 میلیون تومان
 • زمان نصب: هر زمان پس از ساخت استخر
سیستم بهداشتی uv استخر
سیستم بهداشتی uv استخر

6. کلرزن اتومات

استفاده از کلرزن اتومات باعث می شود که نگهداری از استخر و تمیز کردن آن بسیار راحت شود. کلرزن اتومات، کلر را به طور دائم و يکنواخت در طول زمان با استفاده از قرص ها به استخر شما اضافه می کند. کلرزن های اتومات را نبايد با تولید کننده کلر نمک که از نمک برای توليد کلر استفاده می کنند، اشتباه گرفت.

 • قيمت متوسط: 1 تا 1.5 میلیون تومان
 • زمان نصب: هر زمان پس از ساخت استخر
دستگاه کلرزن اتومات استخر
دستگاه کلرزن اتومات استخر

7. چاله های آتش

چاله های آتش بهترین راه حل برای گرم کردن بعد از شنا کردن هستند. چاله های آتش کنار استخر يکی از محبوب‌ترين لوازم های جانبی برای فضای باز هستند چون حتی می توان از آن ها در فصل بهار و پاییر نیز استفاده کرد.
ساخت چاله های آتش ممکن است هزینه بسیار زیادی داشته باشد اما امکان ساخت ارزان و با قیمت مناسب آن ها نیز وجود دارد. چاله های آتش آماده نیز وجود دارند که می توانید آن ها را تهیه کنید.

 • قيمت متوسط: حداقل 2 میلیون تومان
 • زمان ساخت: هر زمان پس از ساخت استخر
چاله های آتش کنار استخر
چاله های آتش کنار استخر

8. تميز کننده اتوماتیک استخر

تمیز کننده اتوماتيک استخر، کف و ديواره های استخر را تميز مي کند. این تمیز کننده اتوماتیک باعث می شود که آشغال و زباله های استخر کاملا از بین بروند. آشغال های مانند برگ درختان اگر برای زمان زیادی در استخر بمانند، بدنه استخر را دچار لکه می کنند. يک تميزکننده اتوماتیک استخر می ‌تواند قبل از اينکه مشکلی ايجاد شود از آن مراقبت کند. اگر پمپ استخر شما به هر دليلی خراب شود، پاک کننده اتوماتیک استخر شما مي تواند آشغال ها را جمع کند و به تميز نگه داشتن آب شما تا زمانی که پمپ را دوباره راه اندازی کنيد، کمک می کند.

 • قيمت متوسط: حداقل 2.5 تا 3 میلیون تومان
 • زمان تهیه: قبل يا بعد از ساخت استخر
تمیز کننده اتوماتیک استخر
تمیز کننده اتوماتیک استخر

9. مبلمان داخل استخر

اگر استخر توکار شما فضای داخلی برای نشتن دارد، مبلمان استخر می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. صندلی ها داخل استخر محبوب‌ترين مبلمان هستند، اما ميز، صندلی، چتر و تخت‌ کشیده هم برای آفتاب گرفتن و برنزه کردن بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

 • قيمت متوسط: حداقل 2.5 تا 3 میلیون تومان
 • زمان خريد: قبل يا بعد از ساخت استخر
مبلمان داخل استخر
مبلمان داخل استخر

10. توری استخر

توری استخر یکی از لوازم های جانبی جهت ایمنی استخر می باشد. توری استخر با روکش استخر متفاوت است و قیمت کمتری دارد. توری استخر مانع ریختن آشغال هایی مانند برگ درختان به استخر نمی شود اما مانع این می شود که کودکان و حیوانات خانگی ناخواسته در استخر بیفتند و غرق شوند. این نکته را در نظر داشته باشید که جهت استفاده از توری استخر باید در عرشه استخر خود سوراخ های ایجاد کنید.

 • قيمت متوسط: 1 تا 2.5 میلیون تومان
 • زمان خريد: هر زمان پس از ساخت استخر
توری استخر
توری استخر

11. کاور زمستانی

کاور زمستانی ظاهر خوبی ندارد اما استفاده از آن باعث می شود که استخر شما در فصل زمستان تمیز باقی بماند. برعکس توری استخر و کاورهای ایمنی، کاورهای زمستانی معمولاً با کیسه های شن بر روی استخر قرار داده می شوند و نيازی به سوراخ کردن عرشه ندارند. این نکته را در نظر داشته باشید که اگر نگران ايمنی حيوانات خانگی يا کودکان هستيد، کاور زمستانی استخر انتخاب خوبی نیست. برای اين کار، بايد به يک پوشش ايمنی فلزی يا يک کاور اتوماتیک استخر تهیه کنید.

 • قيمت متوسط: 500 تا 2.5 میلیون تومان
 • زمان خريد: هر زمان پس از ساخت استخر
کاور زمستانی استخر
کاور زمستانی استخر

12. نگهدارنده نور خورشید

نگهدارنده نور خورشید از نور خورشيد برای گرم نگه داشتن استخر و جلوگيری از خروج گرما استفاده می کند. استفاده از نگهدارنده نور خورشید استخر برای استخرهای توکار باعث می شود که دمای آب گرم تر شود و زمان طولانی تری نیز گرم بماند. نگهدارنده خورشیدی استخر با توجه به اندازه استخر قیمت متفاوتی دارد. علاوه بر این شرکت سازنده و جنس آن نیز در قیمت تاثیرگذار است. همچنين بايد یک قرقره برای آن تهیه کنید تا قراردادن و جمع کردن آن راحت تر باشد، که این می تواند هزینه آن را تا 2 میلیون بیشتر کند.

 • قيمت متوسط: حداقل 4 تا 5 میلیون تومان
 • زمان خريد: پس از ساخت استخر
نگهدارنده نور آفتاب برای استخر
نگهدارنده نور آفتاب برای استخر

13. هشداردهنده ايمنی استخر

ایمنی استخرهای شنای توکار یکی از مهمترین موارد است. هشداردهنده ایمنی استخر به شما این امکان را می دهد که از ورود و خروج استخر خود مطلع شوید. هشداردهنده استخر از حسگرهای زير آب برای تشخيص اينکه چه زمانی یک جسم نسبتا سنگین نه برگ درختان و حشرات وارد آب مي شود، استفاده مي کنند. هشداردهنده ایمنی استخر با توجه به جنس و تکنولوژی آن ها قیمت ها متفاوتی دارند.

 • قيمت متوسط: حداقل 2 میلیون تومان
 • زمان خريد: قبل يا بعد از ساخت استخر
هشدار دهنده ایمنی استخر

14. دوش فضای باز

اضافه کردن دوش در فضای باز به استخر شما هم ارزان قیمت است و هم بسیار کاربردی. بیشتر کسانی که این لوازم جانبی را برای استخر خود تهیه کرده اند از آن رضایت دارند. شستشوی قبل از شنا می تواند به ضد عفونی شدن آب استخر کمک کند. شستشو بعد از شنا هم می تواند از تحريک پوست شما به علت کلر جلوگیری کند.

 • قيمت متوسط: حداقل 3.5 میلیون
 • زمان ساخت: پس از ساخت استخر
دوش فضای باز برای استخرهای خانگی
دوش فضای باز برای استخرهای خانگی

جمع بندی

در این مطلب سعی کرده ایم که 14 مورد از لوازم های جانبی ارزان قیمت برای یک استخر خانگی را به شما معرفی کنیم. سوالات و نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید. در آبی سازه، ما خدمات مختلفی از جمله استخر آماده سفارشی، جکوزی خانگی، سرسره آبی و … را برای مشتریان در سراسر کشور طراحی و اجرا می کنیم. اگر علاقه مند به خريد يک استخر آماده فایبرگلاس برای خانه خود هستيد، می توانيد با شماره 09113586753 تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.