تماس با ما :  09113586753

جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس

جکوزی های پیش ساخته فایبرگلاس تولید شرکت ابی سازه

 

جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس که یک جکوزی آماده می باشد، همان­طور که از نام آن مشخص است از فایبرگلاس ساخته می­ شود. فایبرگلاس یک ماده بسیار مقاوم  است که باعث می شود جکوزی­ پیش ساخته دوام بسیار زیادی داشته باشد.

استفاده از فایبرگلاس در ساخت جکوزی پیش ساخته مزیت­ های زیادی دارد که یکی از آن ها پایین ­تر بودن قیمت آن در مقایسه با دیگر مواد است. از جکوزی های­ پیش ساخته فایبرگلاس می ­توان برای آب درمانی نیز استفاده کرد. جکوزی­ های پیش ساخته آبی سازه ماندگاری بسیار بالایی دارند و با رعایت برخی نکات می­ توانید حتی بیشتر 50 سال از آن ها استفاده کنید.

ما ضمانت­ نامه­ های معتبری را نیز با جکوزی پیش ساخته به شما ارائه می­ دهیم. برای دریافت مشاوره و سفارش ساخت جکوزی می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

محتوا نمایش

جکوزی پیش ساخته

یکی از مهمترین خدماتی که ما به مشتریان خود ارائه می کنیم، طراحی و ساخت جکوزی پیش ساخته است. جکوزی های پیش ساخته آبی سازه در شهرهای مختلف نصب و پیاده سازی شده است که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

1-جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس بر روی روف گاردن اجرا در نوشهر (هلستان)

جکوزی پیش ساخت فایبرگلاس بر روی روف گاردن به سفارش مشتری به ابعاد 2.5 در 25 متر به شکل مربع ساخته شده است. این جکوزی پیش ساخته 4 نفره با 24 نازل ماساژ و نازل های مجزا جهت گرمایش و تصفیه آب داخل جکوزی می باشد. حجم این جکوزی 44000 لیتر است که وزن کل با در نظر گرفتن سازه 4600 کیلوگرم می شود.

برای برآورد اینکه آیا این سازه تحمل این وزن از جکوزی را بر روی بام دارد، در ابتدا قبل از شروع انجام پروژه توسط مهندس محاسب، وزن سازه پر و شناگر برآورد شد و سپس طبق سفارش طراحی و ساخته شد. فایبرگلاس به دلیل وزن پایین، استحکام زیاد و آب بندی مناسب بهترین گزینه برای ساختن سازه های روف می باشد.

محل نصب این جکوزی پیش ساخته نوشهر هلستان می باشد و در سال 1400 اجرا شده است. پروژه از قبل به صورت بتنی طراحی شده بود که به علت وزن بالای آن تخریب و جکوزی فایبرگلاس جایگزین شد زمان سفارش تا ساخت جکوزی یه هفته به طول انجامید. برای خرید و دریافت مشاوره با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

 

نمای درونی جکوزی بر روی روف گاردن در پروژه نوشهر آبی سازه

 

نمای بیرونی جکوزی فایبرگلاس بر روی روف گاردن

 

2- جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس سفارشی اجرا شده در شهر چاف استان گیلان

این جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس به ابعاد 1.8 در 1.8 متر می باشد و در سال 1400 اجرا شده است. از زمان سفارش تا ساخت کمتر از 7 روز طول کشیده است. جنس بدنه فایبرگلاس، وزن 180 کیلوگرم و حجم آن 1900 لیتر می باشد. این جکوزی پیش ساخته 4 نفره با 8 نازل ماساژ و اتصالات دهش و مکش جهت تصفیه و گرمایش است.

این جکوزی همراه با یک استخر فایبرگلاس سفارش داده شده است که هر دو سازه توسط شرکت آبی سازه ساخته و با حمل و اسکورت محصول در محل مورد نظر جایگذاری گردید. برای دریافت مشاوره و سفارش می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

 

جکوزی سفارشی پروژه گیلان شرکت ابی سازه

 

مراحل نصب جکوزی فایبرگلاس سفارشی پروژه گیلان

 

3- جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس دایره ای اجرا در قائمشهر

این جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس دایره ای با قطر 1.6 متر و وزن 130 کیلوگرم می باشد. حجم آن 1200 لیتر و دارای 8 نازل ماساژ و چراغ مولتی کالر(هفت رنگ) است. جکوزی پیش ساخته با نازل های دهش و مکش جهت گرمایش و تصفیه به همراه یک استخر فایبرگلاس سفارش داده شده است.

فرایند ساخت این پروژه 25 روز زمان برده که در توسط شرکت آبی سازه حمل و اسکورت شده و در محل تعیین شده نصب گردید. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

 

جکوزی فایبرگلاس دایره ای همراه با استخر فایبرگلاس ساخت شرکت ابی سازه

 

جکوزی فایبرگلاس دایره ای شرکت ابی سازه

 

خرید جکوزی پیش ساخته

اگر قصد خرید جکوزی پیش ساخته دارید می ­توانید مستقیما آن را از آبی سازه دریافت کنید. قیمت­ جکوزی پیش ساخته آبی سازه در مقایسه با دیگر تولید­کنندگان بسیار مناسب ­تر می ­باشد. این نکته را نیز در نظر بگیرید که جکوزی ­های پیش­ ساخته فایبرگلاس نیاز به هزینه­ ی نگهداری زیادی ندارند و این باعث می ­شود که در آینده هزینه ­ی اضافی پرداخت نکنید.

هزینه نصب جکوزی­ ها نیز متفاوت است البته این تفاوت به دلیل ابعاد، شکل و مکان قرارگیری آن ها می­ باشد. امروزه استفاده از جکوزی­ های ساخته شده از فایبرگلاس بسیار رایج شده است و آگاهی از مزایای آن افزایش یافته است.

در واقع استخر و جکوزی­ های فایبرگلاس مزایای زیادی دارند. یک جکوزی یا استخر فایبرگلاس در برخی از مواقع می ­تواند تا بیش از 50 سال نیز عمر داشته باشد و این در بین تمام مواد تشکیل دهنده جکوزی بیشترین مقدار است. برای مشاوره و سفارش با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

 

جکوزی فایبرگلاس سفارشی تولید شرکت آبی سازه

تعمیرات جکوزی های پیش ساخته

مزیت بدنه جکوزی­ های ساخته شده با فایبرگلاس این است که امکان تعمیر آن ها وجود دارد. اگر دچار ترک یا شکستگی شوند، روند ترمیم آن­ ها بسیار سریع انجام می­ شود و حتی برخی از این مشکلات را خودتان می ­توانید به راحتی رفع کنید. مهمترین قسمت تعمیر در واقع همان خالی کردن جکوزی و دوباره پر کردن آن می­ باشد. پس از پر شدن جکوزی می­ توانید تمام روز از آن لذت ببرید.

این نکته را حتما در نظر داشته باشید که قبل از شروع تعمیر باید یک بررسی کامل از چگونگی و میزان آسیب داشته باشید. سطحی یا عمیق بودن آن را مشخص کنید. می ­توانید در تماس با 09113586753 راهنمایی ­های لازم را دریافت کنید. توجه داشته باشید که خودتان بدون هماهنگی کاری انجام ندهید تا از شرایط گارانتی بهره مند شوید.

علاوه بر فایبرگلاس، از آکریلیک نیز در ساخت جکوزی­ ها استفاده می­ شود. سطوح ساخته شده از آکریلیک نرم­تر از سطوح ساخته شده از فایبرگلاس است. فایبرگلاس خاصیت شکل ­پذیری بسیار خوبی دارد و علاوه بر سبک بودن دارای استحکام بسیار زیادی نیز می ­باشد.

قالب جکوزی پیش ساخته توکار

قالب جکوزی ­پیش ساخته توکار نقش بسیار مهمی دارد. فایبرگلاس به دلیل ماندگاری و استحکام بسیار زیاد می­ تواند گزینه فوق العاده­ای برای این هدف باشد. در جکوزی های­ پیش ساخته فایبرگلاس ابتدا بدنه از یک فایبرگلاس تقویت شده ساخته می ­شود سپس بر روی آن یک کاور جهت محافظت قرار می­ گیرد.

خرید جکوزی پیش ساخته با کیفیت می­ تواند تا سال­ ها برای شما آرامش را فراهم کند. فایبرگلاس به دلیل طول عمر طولانی و نگهداری بسیار آسان، ماده­ای است که اغلب برای جکوزی ­های آماده توکار استفاده می­ شود. الیاف تشکیل دهنده این ماده با استفاده از رشته­ های شیشه ­ای اکسترود شده ساخته می­ شوند.

فایبرگلاس در سال 1936 برای اولین بار در صنعت به کار گرفته شد و درصد غلطت رزین آن 60 درصد می ­باشد و این غلظت بالا سبب افزایش دوام آن می ­شود.

 

جکوزی توکار کار شده توسط شرکت آبی سازه

 

این ترکیبات باعث می ­شوند که وزن آن­ ها نیز بسیار کم باشد، در حالی که تحمل وزن آن­ ها بسیار زیاد است. استفاده از جکوزی­ های پیش ساخته در فضای باز می­ تواند محیط زندگی شما را بسیار جذاب و سرگرم کننده کند. فرقی نمی­ کند که از جکوزی­ های توکار استفاده می­ کنید یا جکوزی­ های روکار، در هر دو حالت باید تمام نکات احتیاطی را رعایت کنید تا حادثه ­ای ناخواسته آرامش شما را برهم نزند.

قیمت جکوزی پیش ساخته

قیمت جکوزی پیش ساخته با توجه به هزینه مواد اولیه و نیروی کار برای ساخت آن تعیین می شود. ابعاد جکوزی اگر بزرگ باشد متریال بیشتری در ساخت آن استفاده می شود به همین دلیل قیمت آن نیز بیشتر می شود. به طور کلی قیمت جکوزی پیش ساخته از 35 میلیون شروع می شود و با انتخاب ابعاد بزرگ تر قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. یکی از جنبه های مثبت جکوزی های پیش ساخته همین قیمت مناسب تر آن ها در مقایسه با جکوزی های بتنی است.
قیمت ساخت جکوزی های بتنی بسیار بیشتر است. به همین دلیل امروزه جکوزی های آماده و پیش ساخته بسیار محبوب شده اند.

نصب جکوزی پیش ساخته

اولین نکته برای نصب جکوزی­ پیش­ ساخته فایبرگلاس این است که نوع آن مشخص باشد. در واقع این جکوزی ها به دو شکل کلی  زیر قابل نصب می باشند.

  1. روی زمین (روکار)
  2. داخل زمین (توکار) 

نصب هر جکوزی پیش ساخته نیاز به یک پایه ثابت دارد که به شکل­ های مختلفی ایجاد می­ شود. ممکن است یک جکوزی پیش ساخته توکار نیز به یک پایه بتنی نیاز داشته باشد. باید فشار داخل و بیرون جکوزی متعادل باشد تا دچار شکستگی نشود. همچنین برای تخلیه آب نیز باید برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

معمولاً از بتن برای پایه جکوزی استفاده می­ شود، چون دارای عمر بسیار زیاد و استحکام بالا می­باشد. تیم نصب و راه ­اندازی آبی سازه تمام کارهای آماده سازی و نصب را برای شما انجام می ­دهد و نیاز نیست نگران هیچ یک از این موارد باشد. برای دریافت مشاوره با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

 

آلماتور بندی جهت نصب جکوزی فایبرگلاس

انواع جکوزی آماده

جکوزی آماده فایبرگلاس شبیه به استخر آماده فایبرگلاس می باشد، اما اندازه آن ها کوچکتر است و به شکلی نصب می شوند که برای آب درمانی بسیار پرکاربرد هستند. یک جکوزی آماده می تواند برای یک عمر دوام داشته باشد و باعث بیشتر شدن قیمت ملک شما شود.

به همین دلیل مهم است که قبل از خرید جکوزی های آماده اطلاعات کافی در مورد انواع آن ها داشته باشید. قبل از این که جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس را سفارش دهید باید این سوالات را از خود بپرسید:

1- از جکوزی آماده چه استفاده ای می خواهید بکنید؟

2- میزان استفاده از جکوزی چقدر است؟

3- چند نفر می خواهند از جکوزی خانگی شما استفاده کنند؟

4- فضای که برای نصب جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس دارید چقدر است؟

این سوالات به شما کمک می کند که یک جکوزی خانگی مناسب برای خود تهیه کنید. در ادامه انواع جکوزی پیش ساخته و آماده را به شما معرفی می کنیم.

1- جکوزی آماده روکار

جکوزی آماده روکار برای کسانی که می خواهند خیلی سریع یک جکوزی خانگی داشته باشند انتخاب خوبی است. در آبی سازه  شما می توانید اندازه ها و طرح های سفارشی را انتخاب کنید. جکوزی آماده روکار نصب آسان و راحتی دارد. جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس روکار می تواند در کمتر از یک هفته برای استفاده آماده شود.

یک جکوزی آماده روکار نصب خیلی پیچیده ای ندارد و به همین دلیل ارازن تر است. علاوه بر این، مزیت جابجایی را هم دارد و می توانید آن ها را به مکان های دیگر جابجا کنید.

بسیاری از جکوزی آماده توکار را ترجیج می دهند زیرا دوام بیشتری دارند. علاوه بر این، برای نصب جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس روکار و بالای زمین، باید یک مکان مناسب پیدا کنید چون نمی خواهید که آن ها را در زمین و به شکل توکار نصب کنید. در نتیجه، جکوزی روکار چندان ظاهر جالبی نخواهند داشت.

2- جکوزی آماده توکار

جکوزی آماده توکار یا درون زمین پر طرفدارترین نوع جکوزی می باشند. جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس توکار بسیار بادوام است، زیرا در داخل زمین قرار می گیرند.

جکوزی توکار یا درون زمین نه تنها ظاهر خوبی دارند، بلکه امکان سفارشی سازی بیشتری هم دارند. می توانید یک جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس توکار خاص و متناسب با ملک خود داشته باشید. علاوه بر این، می‌توانید آپشن هایی مانند صندلی و نورپردازی را هم به جکوزی آماده خود اضافه کنید. جکوزی های درون زمین و توکار از نظر کیفیت ساخت و اجرا بهترین گزینه می باشند. به همین دلیل است که قیمت جکوزی پیش ساخته توکار گرانتر از دیگر مدل های می باشد. این جکوزی های خانگی نیاز به نصب بدون خطا و خیلی دقیق دارند.

نصب جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس توکار بسیار شبیه به نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس مدل توکار است. مهمتری بخش نصب جکوزی ها و استخرهای آماده توکار گودبرداری است. پس از گودبرداری جکوزی باید به طور دقیق و درست در جای خود قرار گیرد.

3- جکوزی استخر

یکی از طرح های پر تقاضا، جکوزی استخر است. این ترکیب شامل یک استخر و یک جکوزی متصل به آن است. هر کدام یک واحد مجزا هستند، اما به گونه ای به هم متصل شده اند که به راحتی به هر دو دسترسی داشته باشید. شما می توانید در جکوزی استراحت کنید در حالی که بقیه اعضای خانواده شما در حال شنا کردن باشند.

زیبایی این طراحی در این است که می توانید آن را بر اساس مکان خاص خوب سفارشی سازی کنید. به عنوان مثال، می توانید جکوزی خود را کمی بالاتر از استخر خود نصب کنید یا برعکس. اگر در حال حاضر یک استخر خانگی دارید، می توانید یک جکوزی به آن اضافه کنید. برای نصب این مدل از جکوزی ها نیاز به فضای بیشتری دارید.

جکوزی پیش ساخته ویلایی 

جکوزی پیش ساخته ویلایی می ­تواند فضای زندگی شما را بسیار زیبا و مدرن سازد. اطراف آن ­ها را می­ توانید با سنگ فرش بپوشانید. امروزه در ایران و به خصوص مازندران استفاده از جکوزی­ های پیش ساخته فایبرگلاس بسیار رواج پیدا کرده است.

در واقع جکوزی و استخرهای فایبرگلاس به یک قسمت مهم در ویلاها و باغ ها تبدیل شده است. برای استفاده بهتر از این امکانات نکاتی را باید در نظر داشته باشید. حتماً باید به تابلوی کنترل و پمپ آن ­ها دسترسی داشته باشید. همیشه باید این را در نظر داشته باشید که امکان دارد به تعمیرات نیاز داشته باشید.

خرید جکوزی پیش ساخته از آبی سازه می­ تواند یک راه مطمئن برای شما باشد تا این مشکلات را کاهش دهید و از گارانتی های طولانی مدت ما بهره مند شود. در نتیجه، بهتر است که دریچه‌های دسترسی در نزدیکی جکوزی ­ها نصب شوند. اگر اینگونه نباشد شاید در آینده مجبور شوید که تمام جکوزی را از جای خود در آورده و آن را تعمیر کنید و این هزینه­ های شما را بسیار افزایش خواهد داد.

به طور کلی داشتن یک جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس می ­تواند خانه و محل زندگی­ شما را بسیار لذت بخش ­تر کند. انتخاب یک مدل مناسب می­ تواند در طولانی مدت لذت زیادی را برای شما فراهم کند. مهندس محمدی مدیر شرکت آبی سازه می گوید:

جکوزی­ های فایبرگلاس ما در مقایسه با رقبا قیمت کمتری دارند. شرکت ما در مازندران تلاش کرده تا بیشتری خدمات را هم وطنان ارائه دهد. ما از جدیدترین فناوری ها و بهترین مواد اولیه در ساخت سازه های آبی مانند جکوزی استفاده می کنیم.

 

آماده سازی مکان قرارگیری جکوزی فایبرگلاس

 

مقایسه انواع جکوزی

اگر قصد خرید جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس را دارید نیاز است که در این زمینه اطلاعات کافی را داشته باشید. این کار سبب می­ شود که انتخاب بهتری را داشته باشید تا از هزینه ­ای که پرداخت می ­کنید در آینده پشیمان نشوید. در ساخت جکوزی­ ها از مواد مختلفی استفاده می­ شود. ما برای شما دو مورد مهم یعنی آکریلیک و فایبرگلاس را مقایسه کردیم.

 استحکام و دوام

این دو ماده از نظر استحکام و دوام با هم تفاوت نسبتاً زیادی دارند. قیمت آکریلیک بسیار زیاد است ولی استحکام آن بیشتر است. تفاوت قیمت آن­ ها به گونه ­ای است که استفاده از فایبرگلاس صرفه اقتصادی دارد.

علاوه بر این، سبک بودن فایبرگلاس نیز باعت می شود که تعمیرات آن راحت­ تر انجام شود. همچنین قالب­ گیری و نصب آن نیز آسان­تر است. در صورتی که آکریلیک باید در یک ورقه خام قالب­ گیری شود.

هزینه

در قسمت قبل اشاره کردیم که شرایط تولید در آن­ ها کاملاً متفاوت می ­باشد به همین دلیل قیمت فایبرگلاس بسیار ارزان­تر می ­باشد. در واقع فرایند ساخت آن بسیار ساده ­تر می باشد. فایبرگلاس دارای لایه­ های از رشته‌های شیشه‌ای است که با گرمای شدید ذوب شده‌اند.

فایبرگلاس از نظر اقتصادی بسیار مناسب است و نصب آن نیز راحت است. جکوزی­ های آکریلیک با استفاده از ورقه ­های پلاستیکی تقویت شده در یک قاب محکم ساخته می­ شوند که به آن کمک می­ کند شکل خود را حفظ کند.

شرایط نگهداری و نظافت

تمیز کردن هر دو جکوزی نسبتاً آسان می­ باشد. فراموش نکنید که این جکوزی­ ها را باید به خوبی تمیز کنید در غیر این صورت ممکن است کثیف و حتی کپک ایجاد کنند.

برای تمیز کردن جکوزی­ پیش ساخته فایبرگلاس، فقط از اسفنج یا پارچه میکروفایبر نرم استفاده کنید زیرا مواد شوینده خشن در صورتی که حاوی مواد قلیایی و اسیدی، کلر یا آمونیاک باشند می ­توانند به سطوح فایبرگلاس آسیب بزنند. استفاده از این مواد می توانند سبب مشکلات زیر شود:

  • تغییر کردن رنگ
  • ایجاد ترک و شکاف
  • از بین رفتن سطح صاف

به همین دلیل حتما از شوینده­ های مخصوص برای تمیز کردن جکوزی­ پیش ساخته استفاده کنید و از موادی مانند سفید کننده، رسوب آهک و … نباید استفاده کنید. استفاده از ابزار مناسب برای تمیز کردن را نیز نباید فراموش کنید. برای این کار می ­توانید از یک پارچه نرم یا برس مخصوص استفاده کنید. به هیچ وجه سنباده و برس­ های زبر و فلزی را به کار نبرید.

در جکوزی­ های آکریلیک برای تمیز کردن از یک صابون نرم استفاده می شود و از سنباده و اسفنج­ های زبر نباید استفاده کرد. در صورتی که یک لکه سخت را می­ خواهید تمیز کنید می­ توانید از پاک کننده­ های مخصوص استفاده کنید. برای استفاده از این پاک کننده ­ها، یک پارچه نرم و مرطوب نیاز دارید. کثیفی را به خوبی شست و شو دهید و با یک پارچه تمیز خشک کنید.

شکل ظاهری و رنگ

هر دو مدل تقریباً طیف رنگی یکسانی دارند. رنگ جکوزی ­ها به نحوه تولید و عرضه مدل بستگی دارد. جکوزی های پیش ساخته نسبت به آکریلیک رنگ­ های بیشتری را در اختیار شما قرار می­ دهند.

اگر قصد خرید یک جکوزی فایبرگلاس توکار را دارید می­ توانید از بین رنگ­ های آبی، سبز، سفید، زرد و سیاه به دلخواه خود انتخاب کنید. برای انتخاب یک جکوزی فایبرگلاس باید اول از همه مشخص کنید که آن را برای چه چیزی می­ خواهید و سپس به فکر انتخاب رنگ آن باشید.

نصب و راه ­اندازی

جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس بیشترین تقاضا را دارد. چون این جکوزی ­ها به شکل پیش ساخته تهیه می­ شوند نصب و راه ­اندازی بسیار آسانی دارند. در واقع هیچ محدودیتی در انتخاب طرح و نصب و راه ­اندازی آن­ ها ندارید و سفارشی­ سازی طبق نیاز شما انجام خواهد شد.

مزیت جکوزی های پیش ساخته آبی سازه

 

قالب جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس دایره ای

 

جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه لذت بردن از یک آب گرم را حتی در حیاط خانه شما با قیمت بسیار مناسب فراهم می­ کنند. در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های جکوزی های فایبرگلاس آبی سازه اشاره می کنیم.

کیفیت بالای جکوزی های آبی سازه

جکوزی های پیش ساخته فایبرگلاس ما از نظر کیفیت بالاترین رتبه را در ایران دارند. طراحی زیبا، راحتی، ساخت با­کیفیت و عمر طولانی مدت جکوزی­ های ما سبب شده است که در تمام ایران و به خصوص مازندران بالاترین رضایت مشتریان را دریافت کنیم.

قالب جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس مستطیلی

 

محدود نبودن در انتخاب طرح

هر مدلی که با محیط زندگی شما سازگاری دارد را می­ توانید بدون هیچ محدودیتی سفارش دهید و آن را مستقیماً در مکان مورد نظر خود تحویل بگیرید. جکوزی های آماده ما به گونه ­ای طراحی شده ­اند که به راحتی راه­ اندازی می­ شوند. این کار در زمان شما صرفه­ جویی می­ کند و بیشتر از ان لذت خواهید برد.

ماندگاری

جکوزی های فایبرگلاس آبی سازه بیش از 50 سال عمر دارند. بدنه محکم و بادوام آن که با یک محافظ زیبا پوشش داده شده است، دچار ترک، پوسیدگی یا زنگ زدن نخواهد شد.

قیمت بسیار مناسب

جکوزی های فایبرگلاس آبی سازه نسبت به دیگر تولید کنندگان دارای قیمت پایین­ تری می ­باشند. ما سعی کرده ­ایم تا مشتریان ما در استان مازندران و تمام ایران از انتخاب محصولات ما رضایت کامل داشته باشند. برای دریافت مشاوره و خرید می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات شما

آیا جکوزی ­های پیش ساخته شما دارای ضمانت هستند؟

بله، جکوزی­ های پیش ساخته فایبرگلاس شرکت ما دارای ده سال ضمانت و 50 سال خدمات پس از فروش می ­باشند. در صورتی که جکوزی فایبرگلاس ساخته شرکت ما در معرض رانش زمین یا حوادث پیش­بینی نشده قرار نگیرد، می­تواند تا پنجاه سال عمر مفید داشته باشد.

من اهل استان مازندران هستم. برای خرید حضوری چه کاری باید انجام دهم؟

دفتر مرکزی شرکت ما در استان مازندران و شهر ساری قرار دارد. اگر اهل استان مازندارن هستید و امکان حضور در شهر ساری را دارید به راحتی می­ توانید به شکل حضوری جکوزی مورد نظر خود را سفارش دهید. اما اگر در غرب مازندران و یا استان گیلان و گلستان سکونت دارید، می­ توانید پس از دریافت مشاوره تلفنی، مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت کنید.

سپس تیم طراحی و نصب ما برای عقد قرارداد و بررسی محل قرارگیری جکوزی پیش ساخته شما در مکانی که شما درخواست کردید حضور پیدا می­ کنند. اگر در استان­ های جنوبی یا دیگر نقاط کشور نیز سکونت دارید، ما می ­توانیم با دریافت عکس و فیلم، از راه دور نیز محل مورد نظر شما جهت قرارگیری جکوزی را بررسی کنیم. با شماره 09113586753 در تماس باشید.

هزینه نصب و راه ­اندازی جکوزی پیش ساخته چقدر است؟

هزینه نصب و راه ­اندازی جکوزی های پیش ساخته مقدار مشخصی ندارد. در واقع این هزینه به ابعاد جکوزی، محل قرارگیری و امکانات جانبی بستگی دارد. زمانی که ابعاد جکوزی فایبرگلاس بزرگتر باشد تعداد نفرات بیشتری می­ توانند از آن استفاده کنند، اما طبیعی است که نصب آن نیز دشوارتر باشد چون نیاز به موتورخانه و تسویه خانه بزرگتری دارد.

چقدر طول می ­کشد تا سفارش خود را دریافت کنم؟

مدت زمان دریافت جکوزی پیش ساخته بین 15 تا 30 روز می ­باشد. در بازه­ای از سال که تقاضا زیاد است نوبت­ دهی صورت می­ گیرد و در صف دریافت قرار می­ گیرد. با وجود این شرایط، از زمان ثبت سفارش تا دریافت بیشتر از سی روز طول نخواهد کشید.

آیا در استان تهران نمایندگی دارید؟

خیر، ما در استان تهران فعلاً نمایندگی نداریم اما تیم نصب و پشتیبانی ما در تهران حضور دارند و می­ توانند تمام کارهای نصب و تعمیرات جکوزی شما را انجام دهند. محصولات ما به تمام کشور از جمله تهران ارسال می شوند و هیچ گونه مشکلی از این بابت وجود ندارد.

در صورتی بروز مشکل در جکوزی فایبرگلاس خریداری شده چه خدماتی ارائه می­ دهید؟

ما تمام خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری را برای شما فراهم می ­کنیم. اگر مشکل شما در گارانتی جکوزی ذکر شده باشد، بدون هیچ هزینه ­ای در هر شهری که باشید مشکل شما را برطرف خواهیم کرد. اما اگر مشکل شما در گارانتی ذکر نشده باشد نیز ما تیم نصب و پشتیبانی خود را به آدرس مورد نظر شما اعزام می­ کنیم و در سریعترین زمان جهت رفع مشکل شما اقدام می­ کنیم.

آیا مشاوره تلفنی قبل از خرید می­ توانم از شما دریافت کنم؟

بله، ما قبل از خرید جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس به هر میزان که نیاز داشته باشید اطلاعات در اختیار شما قرار می ­دهیم. این مشاوره کاملاً رایگان است و هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. جهت دریافت مشاوره با شماره 09113586753 در تماس باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.