تماس با ما :  09113586753

مزایا و معایب یک جکوزی متصل به استخر

مزایا و معایب یک جکوزی متصل به استخر

زمانی که تصمیم به ساخت استخر خصوصی در خانه و یا هر مکان مورد نظر خود گرفته اید، اضافه کردن یک جکوزی به آن یک آپشن جذاب می باشد که می توانید آن را بررسی کنید. اضافه کردن جکوزی به استخر به نظر خوب می رسد اما آیا واقعا این گونه است. در این مطلب از سایت آبی سازه به بررسی نکات مثبت و منفی این کار خواهیم پرداخت.

نکات مثبت یک جکوزی متصل به استخر

  • زیباتر بودن: یک جکوزی متصل به استخر بسیار زیبا به نظر می رسد. علاوه بر این می توان برخی آپشن ها را هم به آن ها اضافه کرد تا جذابیت بیشتری داشته باشند.
  • نگهداری راحت تر: نگهداری از جکوزی متصل آسان‌تر از جکوزی ها جدا و تکی است، چون سیستم فیلتر آن ها با استخر یکی است. تمام کارهایی که برای تمیز نگه داشتن آب استخر خود انجام می دهید باعث تمیز شدن آب جکوزی هم می شود و این باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد. علاوه بر این، در جکوزی های جدا باید چندین مرتبه در سال آب آن ها را عوض کنید در حالی که جکوزی متصل نیازی به عوض کردن آب ندارد.
  • راحتی بیشتر: زمانی که از شنا کردن خسته می شود یا دمای هوا کاهش می یابد، داشتن یک جکوزی متصل می‌تواند یک مزیت بزرگ باشد. اگر دوست دارید همچنان در آب بمانید اما نمی خواهید در استخر شنا کنید، می‌توانید خیلی راحت و بدون زحمت در داخل جکوزی خود استراحت کنید.
مزیت های جکوزی متصل به استخر
مزیت های جکوزی متصل به استخر

نکات منفی یک جکوزی متصل به استخر

  • جت ها: یک جکوزی متصل دارای جت های کمتری نسبت به جکوزی جدا است و توان آن ها نیز معمولا کمتر است. اگر چه هنوز هم می توانید از آن ها برای کسب آرامش و استراحت استفاده کنید اما اگر می خواهید یک جکوزی قوی داشته باشید که در تمام بدن خود فشار آب را احساس کنید، جکوزی های متصل این قابلیت را نخواهند داشت.
  • عدم استفاده در زمستان: هدف خیلی از افراد از ساخت جکوزی استفاده از آن در فصل زمستان است.. اگر یک استخر روباز دارید و در یک مکان خیلی سرد زندگی می کنید باید استخر خانگی خود را در فصل زمستان بپوشانید. این باعث می شود که از جکوزی متصل به استخر هم نتوانید استفاده کنید. جکوزی های متصل از همان سیستم های استخر از جمله گرمایش و فیلتراسیون استفاده می کنید و اگر جکوزی شما در شرایط آب و هوایی خیلی سرد باز بماند این قطعات ممکن است آسیب ببینند.
  • غیر قابل انتقال به داخل خانه: بعضی از افراد دوست دارند که جکوزی خود را در فضای باز قرار دهند. فضای باز برای سلامت روحی بسیار مفید است. با این حال، در طول زمستان، خیلی راحت‌تر خواهد بود اگر یک جکوزی سرپوشیده به جای یک جکوزی روباز داشته باشید. جکوزی متصل را نمی‌توان به داخل خانه منتقل کرد، بنابراین اگر فکر می کنید که نیاز به این کار خواهید داشت، جکوزی متصل ممکن است برای شما مناسب نباشد.

جمع بندی

اضافه کردن جکوزی به استخر باعث می شود که همزمان بتوانید از امکانات هر دو استفاده کنید. در این مطلب تلاش کرده ایم تا شما را با نکات مثبت و منفی اضافه کردن جکوزی به استخر آشنا کنیم. بر اساس شرایط و نیازهای خود می توانید تصمیم به انجام این کار بگیرید.

در آبی سازه ما جکوزی استخرهای بسیار شیک و مدرن تولید می کنیم. از خدمات دیگر ما عبارتند ساخت استخر در باغ، ساخت استخر روی پشت بام، روف گاردن و تراس، استخر پرورش ماهی و …

جکوزی های شرکت ما کاملا قابلیت سفارشی دارند و می توانید ابعاد و طرح دلخواه خود را درخواست دهید. برای دریافت مشاوره و سفارش با شماره 09113586753 (مهندس محمدی) تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.