تماس با ما :  09113586753

استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر

استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر
استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر

استخر پیش ساخته فایبرگلاس هم از نظر شکل ظاهری و هم از نظر ابعاد تنوع بسیار زیادی دارد. این تنوع یکی از نکات مثبت استخرهای پیش ساخته و آماده می باشد که به شما این امکان را می دهد متناسب با نیاز انتخاب کنید. از استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس می توان به عنوان استخر شنا، استخر پرورش ماهی، استخر کشاورزی، استخر ذخیره آب و غیره استفاده کرد.
بیشتر افراد استخر پیش ساخته فایبرگلاس را با عمق ثابت سفارش می دهند. عمق ثابت به این معناست که در تمام بخش های استخر عمق آن یک مقدار مشخص مثلا 120 سانتی متر یا 150 سانتی متر است. با این وجود در برخی از شرایط ممکن است انتخاب عمق متغیر گزینه بهتری باشد. به استخرهای پیش ساخته ای که دارای عمق های متفاوت یا تغییر عمق به شکل صعودی یا نزولی باشند استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر گفته می شود.

کاربردهای استخر پیش ساخته عمق متغیر

استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر یکی از طرح های خاص و کاربردی در بین استخرهای فایبرگلاس می باشد. فرض کنید که شما فرزندان خردسال دارید. کنترل کودکان در اطراف استخر کار ساده ای نیست. همچنین شنا کردن کودکان در عمق های زیاد می تواند خطرناک باشد.

در این حالت یک استخر پیش ساخته فایبرگلاس با عمق متغیر بهترین انتخاب است. این کار باعث می شود که بخشی از استخر عمق خیلی کمتر و بی خطری برای کودکان و بخش های دیگر عمق بیشتر جهت شنا کردن افراد بزرگسال داشته باشد.
در برخی از شرایط نیز ممکن است مکان نصب استخر به گونه ای باشد که یک استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر گزینه بهتری باشد. سلیقه و علاقه شما نیز یکی از مهمترین عوامل در انتخاب طرح و ابعاد استخرهای آماده می باشد. در ادامه یکی از استخرهای پیش ساخته با عمق متغیر نصب شده توسط تیم آبی سازه را به شما معرفی می کنیم.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر اجرا شده در بابلسر

استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر اجرا شده در بابلسر توسط شرکت آبی سازه
استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر که در حال نصب در ویلا در شهر بابلسر توسط شرکت آبی سازه می باشد

طول استخر پیش ساخته اجرا شده در این پروژه 6 متر و عرض آن 3 متر است. این استخر دارای دو پله ورودی و با عمق متغیر از 1.3 تا 1.5 به صورت شیبدار می باشد که در شهر بابلسر نصب شده است. همزمان با ساخت استخر، زیرسازی توسط تیم آبی سازه در محل انجام شده است.

تمامی بخش های زیر سازی شامل زهکشی اعم از لوله کشی تا موتورخانه و کابل کشی توسط تیم آبی سازه به طور کامل انجام گرفت. وزن استخر 750 کیلوگرم است و مراحل طراحی، ساخت و نصب آن در 20 روز به پایان رسید.
به دلیل اینکه استخر در وسط پیلوت قرار می گرفت، کارفرما درخواست نصب استخر قبل از ساخت ساختمان را داشته است. اگر قبل از شروع ساخت و ساز ساختمان و ویلا استخر نصب شود، از مشکلاتی مانند دور بودن استخر به ساختمان و دسترسی دشوار به آن پیشگیری می شود. پس از ساخت استخر و تکمیل شدن آن به راحتی می توانید کارهای عمرانی و ساخت و ساز خود را انجام دهید. 

برای دریافت مشاوره و سفارش استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر یا استخرهای آماده معمولی می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر - پروژه بابلسر
استخر پیش ساخته فایبرگلاس عمق متغیر - پروژه بابلسر

ویدیویی از زمان نصب استخر پیش ساخته با عمق متغیر در بابلسر 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.