تماس با ما :  09113586753

استخر پیش ساخته فایبرگلاس در قائمشهر

استخر پیش ساخته فایبرگلاس در قائمشهر
پروژه طراحی، تولید و نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس در قائمشهر توسط شرکت آبی سازه

مزیت های استخر پیش ساخته فایبرگلاس باعث شده است که افراد بیشتری بتوانند از یک استخر خصوصی در مکانی که دوست دارند داشته باشند. استخر پیش ساخته فایبرگلاس را می توانید در باغ، ویلا، حیاط، پشت بام و هر مکان دیگری نصب کنید.

آبی سازه یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در صنعت ساخت سازه های آبی در ایران می باشد. استخر پیش ساخته و استخر آماد یکی از خدمات شرکت آبی سازه است که توانسته رضایت حداکثری مشتریان را جلب کند. استخرهای آماده و پیش ساخته ما از بهترین متریال تولید می شوند و عمر بیش از 50 سال دارند.

در ادامه یکی از پروژه های ما که در شهر قائمشهر اجرا شده است را به شما معرفی می کنیم.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس اجرا شده در قائمشهر: تفریحی و روباز

استخر پیش ساخته فایبرگلاس اجرا شده در قائمشهر یک استخر با طرح سفارشی می باشد. وزن استخر پیش ساخته فایبرگلاس در این پروژه 700 کیلوگرم می باشد که در روستای دیزآباد جاده نظامی قائمشهر نصب شده است. طول استخر 5 متر، عرض استخر 3 متر و عمق آن 1.5 متر می باشد. 

کلیه مراحل طراحی، ساخت، راه اندازی، لوله کشی زیرکار، موتورخانه، گرمایش، تصفیه و حمل و جایگذاری توسط آبی سازه انجام گرفته است. کل فرایند در 25 روز انجام شده است. استخر اجرا شده در این پروژه یک استخر روباز و تفریحی می باشد.

نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس در قائمشهر
نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس در قائمشهر از صفر تا صد

یکی از مهمترین مزیت های کسانی که در شهر قائمشهر هستند و از شرکت ما سفارش استخر پیش ساخته فایبرگلاس را می دهند، هزینه نصب و راه اندازی بسیار کمتر می باشد. به دلیل نزدیکی به شهر ساری هزینه های کلی ساخت استخر بسیار کمتر می باشد. در واقع زمان نصب استخر آماده کاهش می یابد و این یک مزیت فوق العاده می باشد. 

جهت مشاوره  و سفارش می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید. 

ویدیو پروژه قائمشهر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.