تماس با ما :  09113586753

استخر پیش ساخته فایبرگلاس در رویان

استخر پیش ساخته فایبرگلاس پروژه رویان
استخر پیش ساخته فایبرگلاس اجرا شده در شهر رویان توسط شرکت آبی سازه

نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس در رویان از جمله خدمات شرکت آبی سازه می باشد. استخر پیش ساخته فایبرگلاس به دلیل قابلیت های منحصر به فرد خود، برای کسانی که بخواهند استخر خصوصی و خانگی داشته باشند بهترین گزینه می باشد.

شهر رویان از جمله شهرهای مازندران می باشد که ویلاها و باغ های آن بدون استخر به چشم نخواهد آمد. بسیاری از افراد که قصد دارند ارزش  ملک خود اعم ویلا، باغ، هتل، رستوران و حتی باشگاه های بدنسازی را بالاتر ببرند، نیاز به ساخت استخر دارند.

شرکت آبی سازه به دلیل این که در استان مازندران قرار دارد، برای ساخت استخر در رویان بهترین گزینه می باشد. ما در شرکت آبی سازه هر طرحی که درخواست داشته باشید را طراحی و اجرا می کنید. همچنین می توانید استخر آماده را در باغ، ویلا، پشت بام و هر مکان دیگری نصب کنید. در ادامه یکی از جدیدترین پروژه های خود را که در شهر رویان اجرا شده است را معرفی می کنیم.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس در رویان؛ طرح مستطیلی با کاربرد تفریحی

استخر پیش ساخته فایبرگلاس اجرا شده در این پروژه دارای عرض 2.9 متر، طول 5.5 متر و عمق 1.5 می باشد. وزن استخر پیش ساخته و استراکچر 75 کیلوگرم و گنجایش آن 24000 لیتر می باشد. سیستم تصفیه استخر با اسکیمر می باشد و موتورخانه و سیستم تصفیه نیز در محل توسط تیم آبی سازه نصب شده است. به درخواست مشتری استخر آماده به شکل مستطیلی ساخته شده و پله ورود و خروج ندارد. 

این پروژه در 15 روز تحویل داده شده است. در واقع تمام مراحل طراحی، تولید و نصب در 15 روز انجام شده است. تمام مراحل شامل طراحی، ساخت، گودبرداری، نصب آپشن ها، سیستم های تصفیه و لوله کشی توسط تیم آبی سازه صورت گرفت.  جهت دریافت مشاوره و سفارش می توانید با شماره 091135867513 تماس بگیرید.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس در حال نصب
استخر پیش ساخته فایبرگلاس در حال نصب در رویان توسط شرکت آبی سازه
استخر پیش ساخته فایبرگلاس نصب شده در شهر رویان
استخر پیش ساخته فایبرگلاس نصب شده در شهر رویان از نوع مستطیلی و با کاربرد تفریحی و شنا

ویدیو پروژه رویان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.