تماس با ما :  09113586753

استخر پیش ساخته فایبرگلاس به همراه جکوزی – پروژه ساری

استخر پیش ساخته فایبرگلاس به همراه جکوزی
استخر پیش ساخته فایبرگلاس به همراه جکوزی نصب شده در ساری که طراحی، ساخت و نصب آن توسط آبی سازه انجام گرفت

این پروژه یکی از جدیدترین پروژه های شرکت آبی سازه می باشد. محل نصب این استخر پیش ساخته فایبرگلاس در شهر ساری بوده است. مشخصات استخر و جکوزی اجرا شده عبارت است از: 

 • طول استخر: 8 متر
 • عرض استخر: 3 متر
 • عمق: 1.5 متر
 • طول جکوزی: 2 متر
 • عرض جکوزی: 2 متر

جکوزی در این پروژه 4 نفره می باشد و 8 نازل ماساژ دارد. سیستم گرمایش، تصفیه و ماساژ جکوزی به صورت جدا از استخر انجام شده است. برای ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس از 4 لایه ژلکوت و 15 لایه رزین الیاف استفاده شده است که از بهترین متریال موجود در بازار ایران می باشند. سیستم تصفیه استخر اسکیمری و سیستم تصفیه جکوزی سرریزی می باشد.

 استخر به همراه استراکچر چیزی حدود 950 کیلوگرم وزن دارد. از زمان دریافت سفارش تا طراحی، ساخت و نصب 15 روز طول کشیده است. تمام مراحل این پروژه توسط شرکت آبی سازه انجام گرفته است.

ویدیو این پروژه را می توانید در زیر مشاهده کنید.

مزیت های استخر پیش ساخته فایبرگلاس شرکت آبی سازه:

شرکت آبی سازه یکی از معتبرترین شرکت‌هایی است که در زمینه تولید و نصب استخرهای پیش‌ساخته فایبرگلاس فعالیت می‌کند. برخی از مزایای استفاده از استخرهای پیش ساخته و آماده ما عبارتند از:

 1. طراحی و ساخت سفارشی: شرکت آبی سازه قادر است به صورت سفارشی استخرهای فایبرگلاس را طراحی و تولید کند که با توجه به نیازهای مشتریان، ابعاد، شکل و طرح مورد نظر آن‌ ها انتخاب می شود.
 2. نصب آسان و سریع: استخرهای پیش‌ساخته فایبرگلاس شرکت آبی سازه نسبت به استخرهای سنتی ساخته شده از بتن، دارای وزن کمتری هستند و به راحتی می‌توانند نصب شوند.
 3. مقاومت در برابر خوردگی: مواد استفاده شده در ساخت استخرهای پیش‌ساخته فایبرگلاس شرکت آبی سازه، مقاوم در برابر خوردگی و مواد شیمیایی هستند و باعث می‌شوند استخرها همیشه در بهترین حالت و شرایط خود باشند.
 4. ظاهر زیبا و جذاب: استخرهای پیش‌ساخته فایبرگلاس شرکت آبی سازه، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند و در انواع مختلف طراحی می‌شوند که به راحتی با هر مکانی سازگاری می شوند.
 5. نگهداری آسان: استخرهای پیش‌ساخته فایبرگلاس شرکت آبی سازه، نگهداری آسانی دارند و نیاز به تعمیرات کمتری دارند.
 6. قیمت مناسب: استخرهای پیش‌ساخته فایبرگلاس شرکت آبی سازه علاوه بر کیفیت بسیار بالا، قیمتی مناسب هم دارند.

استفاده از استخرهای پیش‌ساخته فایبرگلاس شرکت آبی سازه گزینه‌ای مناسب برای داشتن یک استخر با عمر زیاد، ظاهری زیبا و نصب سریع هستند. جهت دریافت مشاوره و سفارش استخر پیش ساخته فایبرگلاس در ساری و دیگر شهرها می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.