تماس با ما :  09113586753

6 دلیل برای شروع ساخت استخر در اوایل بهار

6 دلیل برای شروع ساخت استخر در اوایل بهار

با شروع فصل بهار خیلی از افراد دوست دارند که ماه های گرم تر سال را در کنار استخر خانگی خود سپری کنند. اگر مایل به ساخت استخر در ملک و ویلای خود هستید، فروردین و اریبهشت زمان مناسبی برای این کار است. خیلی از افراد ممکن است این تصور را داشته باشند که زود است و تا تابستان فاصله زیادی است، اما دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می دهد این تصور اشتباه است.

در این مقاله از سایت آبی سازه، دلایل مناسب بودن اوایل فصل بهار برای ساختن استخر را مورد بررسی قرار می دهیم.

چرا اوایل بهار زمان مناسبی برای ساخت استخر است؟

  • آماده شدن برای گرمای تابستان

ساخت استخر شنا به یک برنامه ریزی درست و اجرای دقیق دارد. اگر ساختن استخر را از اوایل بهار آغاز کنید، زمان به شما اجازه خواهد داد که برای تابستان بتوانید از استخر آماده خود استفاده کنید. طراحی و نصب استخر در این زمان سبب خواهد شد تا از گرمای تابستان لذت ببرید و عجله و شتاب بیهوده نداشته باشید.

  • شرایط آب و هوایی مناسب

اوایل فصل بهار نه خیلی گرم است و خیلی سرد. این آب و هوای مناسب بهترین زمان برای کارهای ساخت و ساز از جمله ساختن استخر است. آخرهای بهار هوا را نمی توان پیشبینی کرده و به ناگهان شرایط آب و هوایی ممکن است بهم بخورد. به همین دلیل اوایل فصل بهار برای پیمانکاران استخر ایده ال است. نکته جالب توجه دیگر، نم داشتن زمین ها در اوایل بهار است. این رطوبت حفاری و گودبرداری را راحت تر می کند.

در فرایند ساخت استخر اشتباهات مختلفی ممکن است به وجود آیند که آشنایی و پیشگیری از آن ها اهمیت زیادی دارد. مقاله 6 اشتباه رایج در ساخت استخر که باید از آن ها اجتناب کنید! به شما در این زمینه بسیار کمک خواهد کرد.

  • محوطه سازی آسان تر

ساخت استخر نیاز به حفاری و محوطه سازی دارد. در اوایل فصل بهار هنوز گیاهان به رشد حداکثری نرسیدند. این کار محوطه سازی (landscaping) و دکوراسیون فضای اطراف استخر را راحت تر خواهد کرد.

  • خلوت تر بودن پیمانکاران

اگر ساختن استخر را به زمان شلوغی و اوج گرما بگذارید، پیمانکاران ممکن است در دسترس نباشند و یا به شما جهت ساخت استخر نوبت دهی کنند. به همین دلیل فصل بهار به دلیل تقاضای کمتر زمان مناسبی است تا پیمانکار معتبر را برای طراحی استخر خود انتخاب کنید. علاوه بر این دست شما بازتر خواهد بود تا سفارشی سازی بیشتری انجام دهید و استخر مطابق با نیاز و فضای خود سفارش دهید.

  • سفارشی سازی و طراحی بهتر

ساخت یک استخر شنای سفارشی به شما این امکان را می دهد که هر جنبه ای از طراحی را متناسب با علاقه و سبک ویلا و باغ خود تغییر دهید. شروع مراحل نصب در اوایل بهار باعث می شود که جزئیات را در الویت خود قرار دهید.

  • لذت حداکثری

یکی از دلایلی که ممکن است شما را ترغیب به شروع ساخت و ساز استخر در اوایل بهار کند، این است که می تواند حداکثر لذت را از آن ببرید. با آماده شدن استخر قبل از گرم شدن بیش از حد هوا، می توانید در تمام تابستان از آن استفاده کنید. چه استخر را برای شنا کردن بسازید و چه برای مهمانی و دورهمی دوستانه یا خانوادگی، استخر به طور کامل آماده استفاده خواهد بود. استخرهای شنا دارای مولفه های مختلفی هستند.

آشنایی با جنبه های مختلف یک استخر شنا در انتخاب شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. مقاله مهمترین نکات مربوط به استخرهای شنا را حتما مطالعه کنید تا دید بهتری داشته باشید.

جمع بندی

اوایل بهار یکی از بهترین زمان ها برای شروع ساخت استخر است. در این مقاله به مهمترین دلایل آن پرداختیم. بهتر است فرآیند ساخت و ساز را به تاخیر نیندازید تا در زمانی که هوا گرمتر می شود بتوانید به طور کامل از آن لذت ببرید.

شرکت آبی سازه، از طراحی تا ساختن استخر را به شکل کامل انجام می دهد. برای داشتن یک استخر زیبا و سفارشی تیم آبی سازه آپشن های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. هزینه ساخت استخر در آبی ساز نسبت به دیگر شرکت ها بسیار مناسب تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.