تماس با ما :  09113586753

خرید استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه

خرید استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه

برای ساخت استخر دیگر نیاز نیست که مدت ها زمان بگذارید و یا هزینه خیلی زیادی بکنید. استخر پیش ساخته فایبرگلاس کار را بسیار ساده کرده است. استخرهای پیش ساخته از جنس فایبرگلاس هستند و متریال اولیه آن ها رزین، رنگ و ژلکوت است. این متریال در چند لایه ترکیب شده و بدنه استخر را به وجود می آورد.

شرکت آبی سازه در طراحی و ساخت استخرهای پیش ساخته و آماده از متریال مرغوب استفاده می کند. این باعث شده است که استخر پیش ساخته آبی سازه تا سال ها به شکل اولیه خود بماند و تغییر رنگ و شکل ندهد. برای استعلام قیمت و برآورد هزینه ساخت با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

در آبی سازه شما می توانید تنوع در طراحی و ابعاد را کاملا مشاهده کنید. ما تلاش کردیم تا بهترین کیفیت را ارائه دهیم. ما امکان سفارشی سازی را نیز در خدمات خود از جمله طراحی استخر پیش ساخته فایبرگلاس ارائه می کنیم. این کاملا به سود شما خواهد بود تا استخری متناسب با فضای خود انتخاب کنید. خرید استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه بدون شک از نظر هزینه و مدت زمان نصب و همچنین نگهداری استخر منفعت بسیاری برای شما خواهد داشت.

7 طرح آماده استخرهای پیش ساخته شرکت آبی سازه عبارتند از:

 1. طرح آمارد
 2. مرکا
 3. وارش
 4. دارنا
 5. خزر
 6. بالولینگ
 7. ایتا
 • طرح آمارد

طرح آمارد (Amard) یکی از طرح های جذاب و سفارشی شرکت آبی سازه است. این استخر در یکی از کنج های خود دارای جکوزی است. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، دارای سان بد در کنار جکوزی مربعی شکل است که برای آفتاب گرفتن و ریلکس کردن طراحی شده است. استخر پیش ساخته فایبرگلاس طرح آمارد برای هر فضایی اعم از باغ، ویلا، حیاط و پشت بام مناسب است.
دارای پله های ورودی است و این امنیت استفاده از آن را برای افراد بیمار، کودکان و سالخوردگان بیشتر می کند. نکته مهم دیگر عمق متغیر آن است. عمق استخرهای پیش ساخته آمارد از  90 تا 160 سانتی متر به شکل تدریجی تغییر می کند. این طرح را در سه ابعاد زیر می توانید سفارش دهید:
 • طول : 12 متر – عرض : 5 متر – عمق : 90 سانتی متر تا 160 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 10 متر – عرض : 4 متر – عمق : 90 سانتی متر تا 160 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 8 متر – عرض : 3 متر – عمق : 90 سانتی متر تا 160 سانتی متر (شیبدار)

 

استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه طرح آمارد
 • طرح مرکا

طرح مرکا (Marka) دارای شکل کلی مستطیلی است. طرح های مستطیلی از گذشته بسیا محبوب بودند و امروزه نیز طرفداران زیادی دارند. خرید استخر پیش ساخته فایبرگلاس طرح مرکا به شما یک فضای سان بد بسیار جذاب و زیاد می دهد. در تصویر زیر می توانید پله های ورود و خروج آن را نیز مشاهده کنید. این مدل از استخرهای پیش ساخته دارای عمق متغیر  از 30 تا 150 سانتی متر هستند.
امکان طراحی و نصب طرح مرکا به عنوان یک استخر شنا و خانگی در مدل های مختلف توکار و روکار وجود دارد. همچنین نصب آن ها در باغ، ویلا، حیاط، روی پشت بام و تراس و غیره توسط تیم آبی سازه انجام می گیرد. ابعاد این طرح به صورت زیر است و در صورت نیاز به دیگر ابعاد با ما تماس بگیرید:
 • طول : 8 متر – عرض : 3 متر – عمق : 30 سانتی فضای سان بد تا 150 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 7 متر – عرض : 3 متر – عمق : 30 سانتی فضای سان بد تا 150 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 6 متر – عرض : 3 متر – عمق : 30 سانتی فضای سان بد تا 150 سانتی متر (شیبدار)
استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه طرح مرکا
 • طرح وارش

برای کسانی که به دنبال یک استخر کلاسیک و ساده هستند، طرح وارش مناسب است. استخرهای پیش ساخته آبی سازه مدل وارش به شکل مستطیل هستند و دارای لبه های با انحنای خیلی کم هستند. در تصویر زیر می توانید پله های ورود و خروج را در یکی از گوشه های آن مشاهده کنید. طرح وارش از جمله استخرهای با عمق ثابت است که عمق استاندارد 1.5 متر را دارد.
این استخر آماده برای باغ، ویلا و هر مکان دیگری گزینه مناسبی است و نصب به سرعت سریعی دارد. ابعاد این طرح به صورت زیر است و در صورت نیاز به دیگر ابعاد با ما تماس بگیرید:
 • طول : 7 متر – عرض : 3 متر – عمق : 150 سانتی متر 
 • طول : 6 متر – عرض : 3 متر – عمق : 150 سانتی متر 
 • طول : 5 متر – عرض : 3 متر – عمق : 150 سانتی متر 
استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه طرح وارش
 • طرح دارنا

استخرهای به اصلاح کیدنی شکل از طرح های خاص به شمار می روند. طرح دارنا (Darna) یک استخر فایبرگلاس کیدنی یا کلیه شکل است. علت این نام به دلیل شباهت ظاهری آن به کلیه است. در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید که طرح دارنا دارای پله های ورود و خروج در داخل است. لبه های این مدل دارای انحنا هستند و بر عکس استخرهای مستطیلی شکل صاف و خشک نیست. 
از این استخر در هر مکان و فضایی می توانید استفاده کنید. اگر به دنبال یک استخر شنا با ظاهری جذاب و منحصر به فرد هستید، طرح دارنا انتخاب خوبی است. این استخر آماده را می توانید در اندازه زیر سفارش دهید:
 • طول : 12 متر – عرض : 5 متر – عمق : 110 تا 150 سانتی متر (شیبدار)
استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه طرح دارنا
 • طرح خزر

اگر استخری کاربردی با ظاهری کلاسیک می خواهید، طرح خزر ( Khazar) مناسب شما است. عمق این استخر از 110 تا 140 سانتی متر متغیر است و استفاده را برای همه آسان می کند. شکل ظاهری آن مستطیلی است و دارای یک نشمین داخلی در یک طرف و در طرف مقابل آن پله هایی جهت وارد و خارج شدن است. طرح خزر از جمله طرح های بسیار محبوب است و می تواند هر آنچه از یک استخر نیاز دارید را تامین کند. 
نصب طرح خزر در همه فضاها شدنی است و محدودیتی ندارید. ابعاد استاندارد آن به صورت زیر است:
 • طول : 5 متر – عرض : 2.5 متر – عمق : 110 سانتی متر تا 140 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 6 متر – عرض : 2.5 متر – عمق : 110 سانتی متر تا 140 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 7 متر – عرض : 2.5 متر – عمق : 110 سانتی متر تا 140 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 5 متر – عرض : 3 متر – عمق : 110 سانتی متر تا 140 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 6 متر – عرض : 3 متر – عمق : 110 سانتی متر تا 140 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 7 متر – عرض : 3 متر – عمق : 110 سانتی متر تا 140 سانتی متر (شیبدار)
استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه طرح خزر
 • طرح بالولینگ

مهمترین شاخته طرح بالولینگ (Baloling) فضای نشمین در داخل آن است. این فضا در اطراف استخر کاملا قابل مشاهده است. خرید استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه طرح بالولینگ به شما یک استخر بسیار جذاب و در عین حال کارآمد می دهد. داخل و خارج شدن از آن به دلیل طراحی پله داخلی بسیار ایمن است.
طرح بالولینگ از دسته استخرهای فایبرگلاس مستطیلی شکل است. طراحی و اجرای آن در ویلا، باغ و حیاط به راحتی و در سریع ترین زمان توسط تیم آبی سازه انجام می گیرد. این طرح را می توانید در ابعاد استاندارد زیر سفارش دهید ( برای سفارش سایر اندازه ها با ما تماس بگیرید):
 • طول : 4.5 متر – عرض : 2.4 متر – عمق : 1 متر
استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه طرح بالولینگ
 • طرح ایتا

طرح ایتا (Eta) یک استخر آماده و پیش ساخته فوق العاده جذاب است. این استخر دارای عمق متغییر است. بخش کم عمق آن برای استفاده کودکان بسیار امن است. فضای سان بد کافی دارد و به شما امکان آفتاب گرفتن و استراحت کردن بی نظیری می دهد. این طرح از جمله طرح های خاص است که هر ویلا و باغی را ارزشمند می کند.
در تصویر مشاهده می کنید که پله های ورود و خروج نیز دارد و این نکته ای بسیار مهم در طراحی آن است. ابعاد استاندارد طرح ایتا به صورت زیر است:
 • طول : 7 متر – عرض : 3.5 متر – عمق : 70 سانتی متر تا 180 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 8 متر – عرض : 3.5 متر – عمق : 70 سانتی متر تا 180 سانتی متر (شیبدار)
 • طول : 9 متر – عرض : 3.9 متر – عمق : 70 سانتی متر تا 180 سانتی متر (شیبدار)
استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه طرح ایتا

جمع بندی

خرید استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه راهی به صرفه و مطمئن برای داشتن یک استخر شنا است. این نکته را نیز باید یادآوری کنیم که استخرهای پیش ساخته آبی سازه برای کاربردهای کشاورزی، پرورش آبزیان و صنعتی نیز کاربرد دارد. 

در این مطلب از سایت آبی سازه شما را با تعدادی از طرح های آماده شرکت آبی سازه آشنا کردیم. این طرح ها فقط به عنوان نمونه ارائه شده اند و تیم آبی سازه آماده اجرای استخرهای سفارشی شما است. هر طرح و اندازه ای داشته اید ما طراحی و اجرا می کنیم. نمونه های کارهای مختلفی را مهندسین آبی سازه اجرا کرده اند که می توانید آن ها در بخش های مختلف سایت مشاهده کنید.
جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.