تماس با ما :  09113586753

5 شایعه یا واقعیت در مورد سیستم های گرمایش استخر

5 شایعه یا واقعیت در مورد سیستم های گرمایش استخر

امروزه استفاده از سیستم گرمایش استخر برای بیشتر کردن زمان شنا کردن در استخر بسیار رایج شده است. سیستم های گرمایش علاوه بر گرم کردن آب استخر باعث می شوند که نوسانات دمایی نیز کمتر شود و کنترل بیشتری روی دمای آب داشته باشید. علی رغم این جنبه های مثبت، نگرانی های نیز بین صاحبان استخر وجود دارد. تیم آبی سازه در این مطلب تلاش کرده تا به مهمترین این نگرانی ها بپردازد تا در هنگام انتخاب و سفارش سیستم های گرمایش با اطیمنان بیشتری تصمیم گیری کنید.

پاسخ به 5 شایعه یا واقعیت در مورد سیستم گرمایش استخر

سیستم های گرمایش استخر هزینه زیادی دارند!

این را نمی توان شایعه در نظر گرفت. سیستم گرمایش استخر یک سرمایه گذاری مناسب است و ارزش هزینه کردن را دارد. نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنید بدون شک مزایای زیادی دریافت خواهید کرد. یک سیستم گرمایش به شما این امکان را می هد که از فضای تفریحی ملک برای مدت طولانی تری استفاده کنید و عمر مفید استخر نیز افزایش خواهد یافت.

مطلب پیشنهادی: 12 ماه در استخر خود شنا کنید! مزیت های سیستم گرمایش استخر

استفاده از سیستم گرمایش دشوار است!

دشوار بودن استفاده از سیستم گرمایش یک شایعه بیشتر نیست. در واقع، کار کردن با آن ها ساده است. اکثر سیستم های گرمایش دارای یک صفحه کنترل با رابط کاربری خیلی راحت می باشند. علاوه بر این، برخی از مدل ها را می توان از راه دور کنترل کرد و به شما امکان می دهد دمای آب استخر را از هر جایی تنظیم کنید.

شماتیک عملکرد سیستم گرمایش استخر

سیستم های گرمایش برق زیادی استفاده می کنند!

این هم یک شایعه است. سیستم های گرمایشی وجود دارند که با مصرف خیلی کم برق راندمان بالایی دارند. به عنوان مثال مبدل حرارتی از گرمای محیط بیرون برای گرم کردن آب استخر استفاده می کند. با وجود برقی بودن، در مقایسه با سایر سیستم های گرمایشی تا 80 درصد انرژی کمتری مصرف می کند. سیستم گرمایش خورشیدی برای گرم کردن آب از صفحات کلکتور نصب شده بر روی پشت بام استفاده می کند.

بنابراین از انرژی الکتریکی فقط برای کارکرد موتور پمپ استفاده می شود که آن را به یک سیستم کارآمد و از نظر اقتصادی به صرفه تبدیل می کند. پیشنهاد می کنیم مطلب 3 روش مهم و کاربردی برای مدیریت مصرف انرژی استخرها را مطالعه کنید.

سیستم گرمایش استخر باعث تمیز شدن آب استخر می شود!

این یک واقعیت است. سیستم های گرمایش با گرم کردن آب مانع از جمع شدن جلبک ها و سایر میکروارگانیسم های مضر برای سلامتی می شوند. این باعث می شود نیاز کمتری به سایر مواد ضدعفونی کننده برای تمیز نگه داشتن آب داشته باشید در نتیجه مشکلات پوستی کمتری خواهید داشت.

سیستم های گرمایشی دشمن محیط زیست هستند!

این یک شایعه می باشد. سیستم های گرمایش جدید راندمان و عملکرد خیلی خوبی دارند. به همین دلیل به صرفه جویی در منابع طبیعی مانند آب کمک می کنند. علاوه بر این، دی اکسید کربن و سایر گازهای گلخانه ای منتشر نمی کنند. برخی از این سیستم ها از منابع انرژی تجدید پذیر برای گرم کردن آب استفاده می کنند که مدل خورشیدی یکی از آن ها می باشد.

سیستم گرمایش خورشیدی استخر
سیستم گرمایش خورشیدی استخر مصرف انرژی خیلی کمی دارد و با محیط زیست سازگار می باشد

جمع بندی

طبق آنچه که در بالا بیان کردیم، مشاهده می کنید که خیلی از موارد در مورد سیستم های گرمایش استخر دور از واقعیت هستند. هنگام سفارش سیستم گرمایش به نکات گفته شده در بالا توجه داشته باشید.
اگر می خواهید در خانه و ملک خود یک استخر جذاب برای شنا کردن و استراحت داشته باشید، آبی سازه آماده است که یک استخر زیبا و با بهترین کیفیت برای شما طراحی و نصب کند. ما تمام آنچه که شما نیاز دارید از سیستم های گرمایش، آبنماها، فواره ها، پله های ورودی، نورپردازی و غیره را با قیمت مناسب برای شما فراهم خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.