تماس با ما :  09113586753

5 اشتباه رایج در خرید جکوزی خانگی + نحوه پیشگیری از آن ها

5 اشتباه رایج در خرید جکوزی خانگی + نحوه پیشگیری از آن ها

آیا قصد ساخت جکوزی خانگی را دارید؟ جکوزی خانگی می تواند سال ها لذت و آرامش را برای شما، خانواده و دوستانتان به ارمغان بیاورد. قبل از ساخت جکوزی نیاز به دانستن برخی نکات ضروری دارید. هنگام خرید جکوزی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

تیم آبی سازه تولید کننده انواع جکوزی پیش ساخته فایبرگلاس، در این مطلب پنج اشتباه رایجی که خریداران انجام می دهند را بررسی می کند تا به شما کمک کند آن ها را انجام ندهید. با مطالعه این مقاله از سایت آبی سازه، با درک برخی از اشتباهاتی که دیگران انجام می دهند، می توانید با اطمینان خاطر جکوزی خانگی خود را سفارش دهید.

1. تمرکز بیش از حد بر روی قیمت جکوزی

بسیاری از افراد به دلیل تمرکز بر روی قیمت اولیه نمی توانند جکوزی مناسب را انتخاب کنند. البته این گزینه خوبی است که به فکر ساخت جکوزی ارزان باشید اما نباید فراموش کنید که می خواهید از جکوزی برای سال ها استفاده کنید.

قیمت جکوزی معمولا نشان دهنده کیفیت و دوام آن است. ممکن است خرید و نصب یک جکوزی آماده ای که 50 میلیون تومان هزینه داشته باشد بهتر از جکوزی 100 میلیونی باشد، اما ممکن است هزینه های که برای نگهداری و تعمیرات در آینده پرداخت می کند این تفاوت را جبران کند.

طبق تجربه ای که ما داریم کسانی که برای اولین بار قصد سفارش جکوزی دارند، تمرکز بیشتری روی قیمت آن دارند در صورتی که کسانی که قبلا جکوزی داشته و یا اطلاعات خوبی در این زمینه دارند تمرکزشان روی کیفیت و ماندگاری آن است. جکوزی با کیفیت بالاتر ممکن است هزینه اولیه بیشتری داشته باشد. با این حال، هزینه‌های تعمیر و نگهداری کمتری نیاز خواهد داشت. ممکن است فکر کنید که نمی توانید یک برند یا مدل جکوزی با کیفیت بالاتر بخرید، اما بسیاری از برندهای جکوزی به عنوان راه حل، تامین مالی را ارائه می دهند.

برای اطلاع از قیمت جکوزی آماده آبی سازه می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

2. نادیده گرفتن نگهداری از جکوزی

پیش از ساخت جکوزی خانگی بهتر است پاسخ این سوالات را دریافت کنید: میزان تعمیر و نگهداری از جکوزی من چقدر است؟ و هر چند وقت نیاز به تعمیرات خواهد داشت؟ مانند هر وسیله یا ابزار دیگری، جکوزی شما هم نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارد تا در بهترین شرایط خود باقی بماند. جکوزی آماده آبی سازه به نگهداری خیلی کمی نیاز دارد و این یکی از مزیت ها مهم جکوزی ها ما محسوب می شود.

نگهداری شخصی از جکوزی

تعمیر و نگهداری شخصی جکوزی با توجه به نوع جکوزی و میزان استفاده شما از جکوزی متفاوت است. نگهداری جکوزی خانگی را می توان به بخش های روزانه، هفتگی، سه ماهه و سالانه تقسیم کرد. به طور خلاصه کارهایی که در یک سال برای نگهداری از جکوزی خانگی خود باید انجام دهید به صورت زیر می باشند:

 • روزانه: آب را چک کنید
 • هفتگی: فیلتر را تمیز کنید
 • هر سه ماه یکبار: آب جکوزی را تخلیه و دوباره پر کنید
 • سالانه: فیلتر را تعویض کنید

تعمیر و نگهداری را نباید به عنوان یک کار بیهوده و یا پر زحمت در نظر بگیرید چون می تواند در طول عمر جکوزی و دوام آن بسیار موثر باشد. هرچه به طور منظم از آن نگهداری و مراقبت کنید، مشکلات و در نتیجه هزینه کمتری ممکن است در دراز مدت داشته باشد.

3. عدم انجام تحقیقات کافی

این که قبل از خرید جکوزی خانگی چقدر جستجو و برررسی کنم نیز از سوالاتی است که خیلی از افراد از ما می پرسند. برای خرید مطمئن باید کمی وقت بگذارید.

چرا مردم قبل از تحقیق جکوزی سفارش می دهند؟

کسانی هستند که بدون انجام تحقیقات کافی سفارش جکوزی می دهند. به طور کلی بهتر است قبل از خرید، اطلاعات بیشتری داشته باشید. برخی از دلایلی که افراد ممکن است قبل از تحقیق خرید کنند می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • خرید بر اساس ظاهر
 • خرید از روی تبلیغات
 • خرید به دلیل قیمت پایین
 • خرید به دلیل برخی آپشن ها

در بررسی های اولیه قبل از خرید جکوزی خانگی به دنبال چه اطلاعاتی باشم؟

قبل از ساخت جکوزی خانگی بهتر است با نکات مثبت و منفی آن آشنا باشید.خواندن بررسی ها، شناخت بهترین گزینه های موجود در بازار، بررسی راهنماهای استفاده از جکوزی و موارد دیگر می تواند قبل از خرید بسیار سودمند باشد. انجام این کار می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. این به شما کمک خواهد کرد که بهترین انتخاب را داشته باشید.

یک روش بسیار توصیه شده سفارش حضوری می باشد. بازید از شرکت تولید و پیمانکار ساخت جکوزی، اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد که می تواند پاسخ سوالات و نگرانی های شما باشد. برای خرید حضوری از آبی سازه می توانید به آدرس شرکت واقع در مازندران، ساری، جاده فرح آباد به بابلسر، ابتدای شهرک صنعتی شماره 1 مراجعه کنید.

4. دست کم گرفتن عایق بندی خوب

یکی دیگر از اشتباهات رایج خریداران جکوزی دست کم گرفتن اهمیت عایق خوب است. عایق به سختی قابل مشاهده است و به راحتی می توان از آن چشم پوشی کرد. با این حال، نقش مهمی در لذت بردن شما از جکوزی دارد و می تواند بر هزینه های عملیاتی جکوزی شما تأثیر بگذارد. مشتریانی که عایق خوب را در نظر نمی گیرند ممکن است برای حفظ دمای آب زمان و هزینه بیشتری صرف کنند. مهم است که به خاطر داشته باشید که برخی از جکوزی های موجود در بازار فقط ممکن است با یک لایه عایق نصب شوند در حالی که برخی دیگر با چندین لایه عایق نصب شوند. عایق بندی باکیفیت باعث می شود گرمای آب طولانی تر از یک جکوزی با عایق ضعیف حفظ شود. یکی از عوامل کاهش هزینه های طولانی مدت جکوزی های خانگی به عایق بندی آن ها بستگی دارد.

5. پشتیبانی پس از فروش و ضمانت

اکثر پیمانکاران ساخت و نصب جکوزی دارای خدمات پس از فروش و ضمانت هستند. با این حال استانداردها بر اساس هر شرکت متفاوت است. در آبی سازه خدمات پس از فروش و نصب ما دائمی و رایگان می باشد. قطعا دوست ندارید که یک جکوزی خانگی سفارش دهید و سپس متوجه شوید که خدمات پشتیبانی خوبی ارائه نمی کنند. همچنین می توانید سوالات دیگری را از پیمانکار بپرسید تا در مورد خدماتی که دریافت خواهید کرد، اطلاعات دریافت کنید. این سوالات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 1. بعد از خرید جکوزی چه خدماتی دریافت می کنم؟
 2. پشتیبانی تا چه زمانی خواهد بود؟
 3. اگر یک فرد جهت تعمیر و نگهداری نیاز به بازدید از ملک من داشته باشد، آیا هزینه دریافت می کنید؟

جمع بندی

مطالعه این مطلب در ساخت جکوزی خانگی به شما کمک می کند تا از اشتباهاتی که برخی افراد انجام می دهند پیشگیری کنید. به طور کلی نباید فقط به قیمت اولیه جکوزی و هزینه های عملیاتی جاری فکر کنید، تعمیر و نگهداری جکوزی را در نظر بگیرید، مدتی را صرف بررسی و تحقیق کنید، به یاد داشته باشید که عایق بندی باکیفیت، جکوزی را برای مدت طولانی تری گرم نگه می دارد و به کاهش هزینه های عملیاتی کمک می کند و همچنین در آخر سوالاتی بپرسید تا در مورد خدمات پس از فروش و ضمانت آگاهی داشته باشید.
آبی سازه تولید کننده و مجری جکوزی آماده فایبرگلاس آمادگی دارد تا انواع جکوزی با طرح و ابعاد سفارشی را برای شما طراحی و نصب کند. جهت سفارش می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید. همچنین می توانید در آپارات، اینستاگرام، تیک تاک و فیسبوک ما را دنبال کنید تا از جدیدترین نمونه کارها و پروژه های ما آگاهی داشته باشید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.