تماس با ما :  09113586753

3 دلیل ضرورت تعمیر و نگهداری منظم فیلتر استخر

3 دلیل ضرورت تعمیر و نگهداری منظم فیلتر استخر

شنا کردن در استخر برای همه لذت بخش و سرگرم کننده است. با این وجود، سالم و بهداشتی بودن آب استخر برای لذت بردن از آن اهمیت زیادی دارد. فیلتر استخر یکی از تجهیزاتی است که نقش اصلی در تمیز و سالم بودن آب استخر دارد. به همین دلیل تعمیر و نگهداری منظم از آن باید یکی از الویت‌های شما باشد.

آبی سازه؛ تولید کننده و مجری انواع استخر آماده فایبرگلاس، در این مطلب 3 دلیل مهم نگهداری منظم از فیلتر را به شما معرفی می‌کند.

دلایل اهمیت تعمیر و نگهداری منظم فیلتر استخر

  1. تحریک نشدن پوست و حفظ سلامتی

    در صورتی که فیلتر کثیف را تعویض نکنید، عمل فیلتراسیون به خوبی انجام نمیشود و فیلتر کارایی حداکثری نخواهد داشت. این عملکرد نامطلوب میتواند میزان مصرف کلر و سایر مواد ضدعفونی کننده را نیز افزایش دهد.افزایش مواد ضدعفونی کننده پوست شما را تحریک می‌کند. قرمز شدن پوست و خارش شدید از پیامدهای آن خواهد بود. تمیز کردن و شستشوی معکوس فیلتر استخر عملکرد آن را در بالاترین حد حفظ و مقدار مواد شیمیایی موجود در آب را متعادل می‌کند.

  2. احساس لذت بیشتر از شنا کردن

    نگهداری نامنظم از فیلتر سبب می‌شود که زباله‌ها و کثیفی‌های داخل آب کاملا از بین نروند. این یکی از عوامل تغییر رنگ و سبز شدن آب است. تعمیر و نگهداری منظم از فیلتر استخر از این مشکلات پیشگیری می‌کند و از شنا کردن در آن لذت بیشتری خواهید برد. برای انتخاب بهترین فیلتر استخر مقاله بهترین فیلتر استخر کدام است؟ معرفی 3 فیلتر پرکاربرد ما را مطالعه کنید.

  3. افزایش عمر فیلتر

    نگهداری منظم از فیلتر استخر از وارد آمدن فشار بیش از اندازه به سایر تجهیزات استخر پیشگیری می‌کند. در صورت که به فیلتر استخر فشار زیادی وارد شود، سریعتر خراب می‌شود و باید آن را تعویض کنید. با تمیز کردن و شستشو منظم از فرسودگی زودرس پمپ خود جلوگیری می‌کنید، طول عمر فیلتر را افزایش می‌دهید و در هزینه‌های تعمیر و نگهداری صرفه‌جویی می‌کنید.

اگر نگران قرارگیری تجهیزات استخر در محوطه حیاط خود هستید، مقاله 7 ایده کاربردی برای همگام سازی تجهیزات استخرهای خانگی در محوطه استخر می‌تواند برای شما مفید باشد.

جمع بندی

اگر به سلامتی و ایمنی استخر اهمیت می‌دهید، فیلتر استخر را باید در بهترین شرایط نگهداری کنید. فیلتر سالم ضامن سلامت و لذت بردن از شنا است.
آبی سازه ارائه دهنده خدمات ساخت استخر شامل ساخت استخر در باغ، ساخت استخر در حیاط، استخر سرپوشیده، استخر پرورش ماهی، استخر روباز، استخر سرپوشیده و غیره می‌باشد. اگر قصد دارید در کمترین زمان یک استخر خانگی لوکس و خصوصی داشته باشید، آبی سازه با مناسب ترین قیمت برای شما طراحی و اجرا می‌کند. جهت سفارشی با شماره 09113586753 تماس بگیرد.
برای مشاهده نمونه کارهای ما، آبی سازه را در آپارات، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.