تماس با ما :  09113586753

7 ایده کاربردی برای همگام سازی تجهیزات استخرهای خانگی در محوطه استخر

7 ایده کاربردی برای همگام سازی تجهیزات استخرهای خانگی در محوطه استخر

ساخت استخر یک مکان جهت استراحت و شنا کردن در زمان‌های گرم در اختیار شما قرار می‌دهد. البته استفاده از استخر در روزهای سرد نیز امکان‌پذیر است. خیلی از صاحبان استخر این نگرانی را دارند که تجهیزات استخر مانند سیستم گرمایش، تصفیه، پمپ و غیره محوطه حیاط آن‌ها را برهم بزند و از زیبایی آن کم کند. تجهیزات استخر مهم‌ترین نقش را در کارایی و عملکرد مطلوب آن دارند.

تیم آبی سازه، در این مطلب 7 ایده کاربردی برای همگام‌سازی تجهیزات استخرهای خانگی در محوطه استخر را به شما معرفی می‌کند. این نکات می‌تواند برای همه‌ی صاحبان استخرهای خانگی بسیار مفید باشد. با ما همراه باشید.

7 نکته مهم جهت نصب تجهیزات استخر خانگی در محوطه استخر

استفاده از نرده یا حصار استخر

یکی از روش‌هایی که می‌توانید تجهیزات استخر خود را از دید پنهان کنید، نرده یا حصار استخر است. استفاده از نرده یا حصار می‌تواند بر روی عملکرد و زیبایی استخر شما تاثیر مثبت داشته باشد. نرده یا حصار استخر باعث می‌شود که تجهیزات استخر افزایش یابد. نرده‌های استخر را می‌توان با محوطه استخر منطبق کرد تا در حیاط و فضای باز شما مشکلی ایجاد نشود. جهت آشنایی بیشتر با نرده‌های استخر می‌توانید مطلب انواع مختلف نرده استخر و بهترین کاربردهای آن ها را مطالعه کنید.

ایجاد حصارهای طبیعی

یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای پنهان‌سازی تجهیزات استخر، ایجاد حصارهای طبیعی می‌باشد. برای این کار می‌توانید از کاشت درختان مختلف، گل کاری و غیره بهره بگیرید. حصارهای طبیعی زیبایی حیاط خلوت شما را به شدت افزایش می‌دهند. توصیه می‌شود که از درختان و گیاهانی استفاده کنید که در تمام سال سبز هستند. همچنین در کاشت آن‌ها این نکته را در نظر داشته باشید که دسترسی به تجهیزات استخر باید آسان باشد.

ساخت باکس و یا سوله‌های نگهداری

این گزینه برای کسانی مناسب است که حیاط آن‌ها فضای کافی را دارد. همچنین از نظر مالی نیز مشکلی ندارند. استفاده از باکس‌ها و سوله‌ها می‌تواند علاوه بر پنهان‌سازی تجهیزات، یک مکان برای نگهداری وسایل و تجهیزات دیگر شما نیز باشد. ساخت این باکس‌ها را می‌توانید مطابق با محوطه استخر و دیگر بخش‌های حیاط انجام دهید تا زیبایی حیاط و فضای باز شما را نیز ارتقا دهد.

انجام محوطه‌سازی با سنگ یا چوب

یکی دیگر از راه‌حل‌ها جهت نصب مناسب تجهیزات استخر خانگی در محوطه استخر، محوطه‌سازی با سنگ و چوب است. با کمک سنگ و چوب که کاملا طبیعی هستند، می‌توانید سبک‌های مختلف را به محوطه استخر اضافه کنید. یک محوطه سفارشی و بسیار خاص را می‌توانید برای تجهیزات استخر خود داشته باشید.

استفاده از مبلمان در فضای باز

برای پنهان سازی تجهیزات استخر می توانید از مبلمان استفاده کنید. می توانید از مبلمان راحتی جهت نشستن در اطراف استخر یا نیمکت های بادوام استفاده کنید تا هم تجهیزات استخر قابل مشاهده نباشند و هم امکانات بیشتری در محوطه استخر خود داشته باشید.

از نکات مثبت این روش می توان به امکان جابجایی آن ها در صورت نیاز اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم مطلب ساخت استخر شنای خصوصی: رویا را به واقعیت تبدیل کنید! ما را نیز مطالعه کنید.

کمک گرفتن از امکانات موجود

از روش‌های بسیار جذاب و مفید جهت نصب تجهیزات استخر و هماهنگی آن‌ها با محوطه استخر، کمک گرفتن از امکانات موجود در حیاط مانند آلاچیق‌ها، عرشه استخر و غیره می‌باشد. با کمی خلاقیت می‌توانید به بهترین شکل از این امکانات موجود استفاده کنید و تجهیزات استخر خود را با محوطه خود سازگار کنید.

مشاوره گرفتن از یک متخصص

مشاوره گرفتن از یک متخصص یکی از روش‌های بسیار مناسب برای همگام‌سازی تجهیزات استخر در فضای حیاط می‌باشد. البته این کار را می‌توانید در زمان ساخت استخر، با شرکت طرف قرارداد هماهنگ کنید. اما اگر استخر شما ساخته شده و سپس قصد انجام این کار را دارید، مشاوره گرفتن از یک متخصص را حتما در نظر داشته باشید.

جمع بندی

در این مطلب به بررسی چگونگی همگام‌سازی تجهیزات استخر در محوطه استخر پرداختیم. نکاتی را به شما معرفی کردیم تا تجهیزات استخر را با محوطه حیاط خود کاملا همگام‌سازی کنید. رعایت این نکات می‌تواند علاوه بر پنهان کردن تجهیزات استخر، زیبایی حیاط و فضای شما را نیز در پی داشته باشد.
اگر قصد ساخت استخر در حیاط را دارید، تیم آبی سازه در زمان خیلی کم و با مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام می‌دهد. ساخت انواع استخر اعم از ساخت استخر روباز، ساخت استخر سرپوشیده، ساخت استخر روی پشت بام، ساخت استخر در باغ و غیره از خدمات شرکت آبی سازه می‌باشد. جهت دریافت مشاوره می‌توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید. نمونه کارهای ما را علاوه بر سایت در کانال آپارات، اینستاگرام و تلگرام ما مشاهده کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.