تماس با ما :  09113586753

تاثیر آبنماها بر روی زیبایی و عملکرد استخر + 5 نمونه

تاثیر آبنماها بر روی زیبایی و عملکرد استخر + 5 نمونه

داشتن یک استخر خانگی زیبا و جذاب نیازمند در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی است. این که فقط به طرح و ابعاد استخر توجه داشته باشید قطعا نتیجه مطلوب را برای شما نخواهد داشت. برای اینکه فضای استخر شما زیباتر شود، استفاده از آبنماها یک انتخاب مناسب است. آبنماها علاوه بر اینکه استخر شما را زیباتر می کنند، بلکه لذت شنا کردن چه در روز و چه در شب افزایش می دهند. در این مقاله از سایت آبی سازه ، بررسی کنیم که چگونه آبنماهای مختلف می توانند ظاهر و زیبایی استخر را بهتر کنند.

5 آبنما برای زیبایی استخر

آبنماها از جمله آپشن های محبوب برای هر استخر شنا هستند که حرکت، صدا و جذابیت بصری را اضافه می کند. در ادامه چند نمونه از رایج ترین آبنماها را معرفی خواهیم کرد.

  • آبشارها

آبشارها یکی از محبوب ترین آب نماها برای استخرها هستند. آنها را می توان متناسب با هر سبکی طراحی کرد از مدل های ساده تا طرح های شیک و مدرن که جذابیت مینیمالیستی را ارائه می دهند. صدای آبشار، فضای آرامش بخشی را ایجاد می کند و حس و حال محوطه استخر به طور کامل تغییر می دهد.

آبشارها و آبنماها فقط یکی از روش های زیباسازی استخر است. در مقاله چگونه یک فضای آرامش بخش در محوطه اطراف استخر ایجاد کنیم؟ به شما نشان دادیم که چگونه یک استخر زیبا با محوطه آرامش بخش داشته باشید.

  • فواره ها

فواره ها ظرافت و زیبایی را به فضای استخر می بخشند. آنها را می توان به روش های مختلف نصب و اجرا کرد از جمله فواره های سرریز، فواره های طبقه ای شبیه آبشار، یا فواره های جت ساده که آب را به هوا پرتاب می کنند. فواره ها همچنین می توانند به چراغ های LED مجهز شوند و زیبایی استخر در شب را چند برابر کنند.

  • حباب‌سازها

حباب‌ سازها جت‌های کوچکی از آب هستند که از نواحی کم عمق استخر بیرون می‌آیند. آن ها برای ایجاد یک فضای شاد و بانشاط عالی هستند. ترکیب حباب سازها با نوپردرازی زیبایی بیشتری برای استخر و فضای اطراف آن فراهم خواهد کرد.

  • اسکاپرها

اسکاپرها جریان آب را به داخل استخر هدایت می کنند. این نوع از آبنماها معمولاً دهانه های پهن و باز دارند که آب را به شیوه ای کنترل شده می ریزند. اسکاپرها مدل های مختلفی دارند که می توانند در هر نوع استخری استفاده شوند.

اسکاپر یک نمونه از آبنما استخر
  • جت‌های عرشه

جت‌های عرشه، نازل‌های کوچکی هستند که در اطراف عرشه استخر نصب می‌شوند و آب را به شکل قوسی و با انحنا به داخل استخر پرتاب می‌کنند. این جت ها غلب با چراغ های LED روشن می شوند و یک صفحه نمایش آب زیبا و تعاملی ایجاد می کنند. جت های عرشه مخصوصاً به دلیل توانایی آنها در تنظیم ارتفاع و جهت محبوب هستند. به دلیل قابلیت سفارشی سازی این جت ها برای هر تنظیم استخری تنظیم شود.

خیلی از افراد در مورد نورپردازی استخر و نحوه انجام آن از ما سوال می پرسند. در مقاله راهنمای گام به گام برای نورپردازی جذاب استخرهای خانگی فضای باز به این سوال کاملا پاسخ دادیم. 

جمع بندی

آبنماها از جمله آپشن هایی هستند که محبوبیت بالایی دارند. هزینه و قیمت مناسب آن ها یکی از دلایل محبوبیتشان است. علاوه بر این طرح های بسیار متوعی دارند که برای هر استخری می توانند معجزه کنند. در این مقاله شما را با 5 نمونه از آن ها آشنا کردیم.

شرکت آبی سازه مجری ساخت استخر و جکوزی با بیش از سه دهه سابقه آماده اجرای پروژه های شما است. طراحی و ساخت استخر توسط متخصصین آبی سازه در سریعترین زمان و با مناسب ترین قیمت انجام می شود. ساخت استخر شنا، ساخت استخر در باغ، پشت بام، تراس، حیاط، ساخت استخر کشاورزی و پرورش ماهی از جمله خدمات ما می باشد. برای مشاوره و سفارش با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.