تماس با ما :  09113586753

ساخت استخر خانگی

ساخت استخر خانگی

 

ساخت استخر خانگی در کمترین زمان و با تضمین کیفیت توسط کادر حرفه ای و با تجربه آبی سازه انجام می شود. شرکت ما بیش از 40 سال سابقه در ساخت استخر خانگی دارد. ساخت استخر خانگی با کمترین هزینه و با طرح و اندازه های متفاوت را در بسیاری از شهرهای کشور اجرا کرده ایم.

ساخت استخر خانگی کوچک، متوسط و یا بزرگ را با توجه به مکان و فضایی که دارید می توانید انتخاب کنید. اندازه و شکل ظاهری استخر کاملا به شما بستگی دارد و در قیمت استخر خانگی بیشترین تاثیر را دارند. 

به کارگیری روش های جدید در ساخت مدل های مختلف استخر خانگی به همراه قیمت بسیار مناسب، ضمانت نامه کتبی و استفاده از متریال با کیفیت از ویژگی های استخرهای خانگی ما می باشد. برای مشاوره رایگان و سفارش می توانید با شماره 09113586753 در تماس باشید.

محتوا نمایش

تعدادی از پروژه های ساخت استخر خانگی توسط شرکت آبی سازه

ساخت استخر خانگی یک راه حل بسیار جذاب برای داشتن یک استخر خصوصی و خانوادگی می باشد. یک استخر خانگی باعث می شود که دیگر نگران گرمای تابستان نباشید. در زیر تصاویر تعدادی از پروژه های انجام شده توسط شرکت ما را مشاهده می کنید.

ساخت استخر خانگی توکار در محمودآباد، ساخت استخر خانگی سرپوشیده و توکار به همراه جکوزی در سرخرود و ساخت استخر خانگی در شیرگاه در حیاط ویلا و به شکل توکار از جمله استخرهای خانگی انجام شده توسط شرکت آبی سازه می باشند.

استخرهای خانگی ما در ساری، نوشهر، کرمان، تهران، دماوند، کرمانشاه، رشت، گرگان و … نصب و راه اندازی شده اند.

3 پروژه از ساخت استخر خانگی توسط شرکت آبی سازه
3 پروژه از ساخت استخر خانگی توسط شرکت آبی سازه

هزینه ساخت استخر خانگی

یکی از سوالات مهم این است است که ساخت استخر خانگی چقدر هزینه دارد؟

هزینه ساخت استخر خانگی با توجه به نوع استخر فرق دارد. هر یک از استخرهای فایبرگلاس، بتنی و وینیل رنج قیمتی متفاوتی دارند. هزینه کلی ساخت استخر خانگی از 100 میلیون تومان به بالا می باشد.

هزینه ساخت استخر خانگی فایبرگلاس چیزی حدود 100 تا 250، هزینه ساخت استخرهای وینیل بین 90 تا 300 میلیون و استخرهای بتنی 150 میلیون به بالا می باشد.

ابعاد استخر خانگی در هزینه ساخت آن تاثیر زیادی دارد. هزینه ساخت استخر خانگی کوچک به مراتب کمتر از متوسط یا بزرگ می باشد. به همین دلیل ساخت استخر خانگی کوچ رواج بیشتری پیدا کرده است.

تفاوت استخرهای خانگی از نظر نصب

ساخت استخرهای خانگی از نظر نصب به دو شکل مختلف قابل انجام است که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. ساخت استخر خانگی روکار و ساخت استخر خانگی توکار دو نوع از شیوه ساخت استخرهای خانگی هستند. در ادامه به هر دو مورد خواهیم پرداخت.

1- ساخت استخر خانگی روکار (روی زمین)

در ساخت استخر خانگی روکار یا روی زمین، مرحله گودبرداری وجود نخواهد داشت. در واقع نیاز نیست که مکان نصب استخر حفاری شود. به همین دلیل نصب این استخرها سریعتر انجام می شود.

علاوه بر این هزینه کلی آن ها نیز کمتر خواهد بود. اما ساخت استخر روی زمین باعث می شود که جذابیت ظاهری کمتری داشته باشد و خطر آسیب دیدگی آن نیز افزایش یابد.

2- ساخت استخر خانگی توکار (داخل زمین)

ساخت استخر خانگی توکار یا داخل زمین، به زمان بیشتری نیاز دارد. در واقع بخش حفاری و گودبرداری مکان نصب استخر یکی از مهمترین قسمت های ساخت استخر است. هزینه حفاری و گودبرداری نیز باعث می شود که قیمت آن بیشتر باشد. اما ساخت استخر خانگی به شکل توکار مزیت های بسیاری دارد.

به دلیل این که در داخل زمین قرار می گیرد، مقاومت آن بیشتر است و به راحتی به بدنه آن آسیب نمی رسد. علاوه بر این شکل ظاهری استخر نیز جذاب تر است و طرح های متنوعی را می توانید انتخاب کنید.

ساخت استخر خانگی به شکل توکار محبوب تر از حالت روکار می باشد. برای اطلاع از مراحل از مراحل ساخت می توانید به مطلب ساخت استخر مراجعه کنید.

ساخت استخر خانگی توکار
ساخت استخر خانگی توکار

انواع استخر خانگی از نظر مکان نصب

در مورد شیوه نصب استخرهای خانگی صحبت کرده ایم. اما از نظر مکان نصب استخرهای خانگی دارای دو نوع مختلف می باشند. ساخت استخر خانگی سرپوشیده و ساخت استخر خانگی روباز دو نوع از استخرهای خانگی هستند که مکان نصب آن ها با هم تفاوت اساسی دارد. در ادامه به هر دو مورد خواهیم پرداخت.

1- ساخت استخر خانگی سرپوشیده

ساخت استخر خانگی سرپوشیده باعث می شود که همیشه از استخر خانگی خود بتوانید استفاده کنید. در واقع به دلیل این که استخر در یک محیط سربسته می باشد، شرایط آب و هوا مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهد کرد. مهمترین نکته منفی ساخت استخر خانگی به شکل سرپوشیده افزایش رطوبت در فضای بیرون استخر می باشد. برای حل این مشکل نیز استفاده از رطوبت گیرها چاره ساز خواهد بود.

استخر خانگی سرپوشیده اجرا توسط آبی سازه
استخر خانگی سرپوشیده اجرا توسط آبی سازه

2- ساخت استخر خانگی روباز

استخر خانگی روباز به استخرهای گفته می شود که در فضای باز مثلا حیاط و باغ قرار می گیرند. این استخرها طرفداران زیادی دارند. استخر خانگی روباز می تواند برای یک مهمانی خصوصی و دوستانه فوق العاده باشد.

ساخت استخر خانگی روباز به دلیل این که در فضای آزاد قرار دارد، امکان ریختن گرد و خاک و زباله ها به داخل آن وجود دارد. استفاده از کاور استخر می تواند برای حل این مشکل مفید باشد.

استخر خانگی روباز
نمونه ای از استخر خانگی روباز

مهمترین طرح های استخر خانگی 

استخرهای خانگی در طرح های بسیار متنوعی ساخته می شوند. هر کدام از طرح ها که متناسب با مکان شما باشد را می توانید انتخاب کنید. در ادامه به مهم ترین طرح ها اشاره می کنیم.

1- استخر خانگی مستطیلی

استخر خانگی مستطیلی یکی از رایج ترین طرح ها می باشد. استخرهای مستطیلی شکل دارای طول و عرض صاف و بدون انحنا هستند. ساخت استخر خانگی مستطیلی بیشترین تقاضا را همیشه داشته است.

2- استخر خانگی سفارشی یا فرم آزاد

استخر خانگی سفارشی یا فرم آزاد در واقع یک شکل ثابت و مشخصی ندارد. در واقع در ساخت استخر خانگی سفارشی از چندین طرح مختلف استفاده می شود. اگر یک استخر خانگی خاص می خواهید، باید استخرهای سفارشی را انتخاب کنید.

3- استخر خانگی با طرح اشکال هندسی

استخر خانگی با طرح اشکال هندسی نیز طرفداران خودش را دارد. منظور از اشکال هندسی دایره، مربع و … می باشد. استخر خانگی مستطیلی هم در واقع بخشی از این طرح می باشد اما به دلیل اینکه بسیار رایج است و اکثر استخرها به شکل مستطیل می باشد، آن را در یک دسته جدا قرار می دهند.

طرح های مختلف جهت انتخاب برای ساخت استخر خانگی
طرح های مختلف جهت انتخاب برای ساخت استخر خانگی

مقایسه ساخت استخر خانگی مستطیلی با استخر خانگی فرم آزاد

استخر خانگی مستطیلی و استخر خانگی فرم آزاد دو طرح بسیار رایج برای ساخت استخر خانگی هستند. اگر قصد ساخت استخر خانگی دارید ممکن است در انتخاب بین آن ها دچار سردرگمی شوید. این یک انتخاب چند وجهی می باشد. ما در آبی سازه با بررسی تمام جوانب به شما یکی از آن ها را پیشنهاد خواهیم کرد، اما انتخاب نوع استخر کاملا به شما بستگی دارد.

 

مقایسه استخر خانگی مستطیلی و استخر خانگی طرح آزاد

 

فاکتورهای وجود دارد که می تواند در انتخاب طرح مناسب برای ساخت استخر خانگی لوکس و مناسب به شما کمک کند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

چه طرحی از استخر خانگی را دوست دارید؟

علاقه شما را می توان تاثیرگذارترین عامل دانست. ساخت استخر خانگی برای لذت بردن و تفریح شما می باشد، به همین دلیل باید طرحی را انتخاب کنید که آن را دوست داشته باشید.

مهمترین قسمت مقایسه استخر خانگی مستطیلی با استخر خانگی فرم آزاد در واقع به شکل ظاهری آن ها مربوط می شود. انتخاب بین طرح کلاسیک و جدید مهمترین تفاوت ظاهری آن ها است. استخر خانگی مستطیلی مشابه استخرهای عمومی می باشند و می توانید از شنا کردن در آن لذت ببرید.

استخر خانگی فرم آزاد در بسیاری از موارد از لبه های دارای انحنا بهره می برد و زیبایی و مدرن بودن را به خوبی نشان می دهد. برای ساخت استخر خانگی هزینه نسبتا زیادی پرداخت می کنید به همین دلیل طرحی را باید انتخاب کنید که دوست دارید.

استخر خانگی را برای چه چیزی می خواهید؟

این که از استخر خانگی خود چه چیزی می خواهید عامل دوم برای انتخاب بین طرح مستطیلی و فرم آزاد است. اگر ساخت استخر خانگی به منظور شنا کردن باشد یا برای استراحت کردن و برپایی مهمانی های خصوصی در انتخاب طرح مناسب تاثیرگذار خواهد بود.
اینکه بدانید از استخر داخل خانه خود چه چیزی می خواهید باعث می شود که طرحی مناسب با آن را برگزینید. ساخت استخر خانگی مستطیلی برای شنا و ورزش مناسب است چون دارای طول زیادی است و می توانید در یک مسیر طولانی شنا کنید.
از طرح استخرهای خانگی فرم آزاد معمولا ابعاد کوچتری دارند به همین دلیل برای استراحت کردن بهتر از نوع مستطیلی می باشند. نیاز شما تعیین می کند که کدام طرح مناسب شما می باشد.

بودجه شما چقدر است؟

هزینه ای که برای ساخت یک استخر خانگی در نظر دارید، از مهمترین فاکتورها در انتخاب طرح مستطیلی یا فرم آزاد می باشد. بودجه شما علاوه بر طرح در ابعاد استخر خانگی هم می تواند تاثیرگذار باشد. هزینه ساخت استخر خانگی بزرگ نسبت به استخر خانگی متوسط یا کوچک بیشتر است. انتخاب طرح و ابعاد استخر رابطه مستقیم با بودجه شما دارد.

چقدر فضا برای ساخت استخر خانگی دارید؟

میزان فضایی که برای ساخت استخر خانگی دارید در انتخاب بین استخر خانگی مستطیلی و فرم آزاد موثر می باشد. اگر فضای شما بزرگ است، استخرهای خانگی مستطیلی را می توانید بدون هیچ مشکلی نصب و راه اندازی کنید.
استخرهای خانگی فرم آزاد ابعاد کوچکتری دارند، به همین دلیل برای فضاهای کوچک مناسب هستند. این استخرهای فضای زیادی را اشغال نمی کنند و این خود می تواند مزیت باشد.

کدام طرح با فضای شما بهتر هماهنگ است؟

زمان انتخاب یکی از طرح های مستطیلی یا فرم آزاد، باید فضای کلی و اطراف استخر را هم در نظر داشته باشید. فرقی نمی کند در حیاط بخواهید نصب کنید یا داخل خانه، شاید نیاز باشید تغییراتی را در آن ها برای ساخت استخر خانگی به وجود آورید.

اگر فضای زیادی داشته باشید احتمالا مشکلی برای شما به وجود نمی آید. اگر دوست دارید فضای شما تغییرات زیادی نداشته باشد استخرهای فرم آزاد می توانند انتخاب بهتری باشند. اما اگر تغییرات در مکان ساخت استخر خانگی برای شما اهمیتی ندارد استخر خانگی مستطیلی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

ابعاد استخر خانگی مد نظر شما چقدر است؟

استخرهای خانگی را می توانید در ابعاد متنوعی سفارش دهید. انتخاب ابعاد استخر خانگی نیز کاملا به شما بستگی دارد. اگر یک استخر خانگی کوچک می خواهید، طرح آزاد را می توانید انتخاب کنید. اگر استخر بزرگ می خواهید، طرح مستطیلی را می توانید انتخاب کنید.

آیا کاور هم برای استخر خانگی خود استفاده خواهید کرد؟

کاورها باعث می شوند که از استخر خانگی خود بهتر مراقبت کنید و آلودگی ها داخل آن ریخته نشوند. هر طرحی از استخر را که بخواهید می توانید برای آن ها کاور تهیه کنید، اما ممکن است برای استخرهای فرم آزاد کمی سخت تر باشد در صورتی که استخرهای مستطیلی هیچ مشکلی از این بابت ندارند.

مراحل ساخت استخر خانگی

1- بررسی کامل مکان ساخت استخر خانگی

پس از اینکه مکان ساخت استخر خانگی را مشخص شد، مکان مورد نظر به طور کامل بررسی می شود. قطر محل قرارگیری استخر خانگی اندازه گیری می شود و تمام زوایای آن چک می شود. قبل از شروع گودبرداری حاشیه یک متری بین استخر و دیواره گودبرداری شده در نظر گرفته می شود. این را در نظر داشته باشید که گودبرداری برای استخر خانگی توکار می باشد و برای استخرهای روکار گودبرداری انجام نمی شود.

2– شروع گودبرداری و ساخت و ساز

بعد از مشخص شدن مکان ساخت، عمق و ابعاد استخر مرحله گودبرداری شروع می شود. روش گودبرداری به جنس خاک و مکان نصب استخر بستگی دارد. اگر مکان ساخت استخر خانگی دارای سنگ های درشت باشد باید از ابزارهای مخصوص برای شکستن آن استفاده کرد. کف استخر پس از گودبرداری زیرسازی می شود تا استحکام و ثبات آن افزایش یابد.

3 – انجام زهکشی در صورت نیاز

زهکشی باعث می شود که آب های پیرامون استخر خانگی به داخل استخر وارد نشوند. این کار باعث می شود که به استخر فشار اضافی نیاید. در صورتی که زمین مکان ساخت استخر خانگی، رسی یا شیب دار باشد زهکشی حتما باید انجام شود. زهکشی باعث می شود که آب ها پیرامونی به داخل فاضلاب ریخته شوند.

4– ساخت بدنه استخر خانگی

اگر استخر خانگی بتنی بخواهید راه اندازی کنید، مراحل زیادی برای آن وجود دارد. آلماتوربندی، بتن ریزی، بلوک چینی و … مهمترین مراحل ساخت بدنه استخر خانگی بتنی هستند. برخی از تجهیزات مانند اسکیمرها و نازل های تخلیه باید آب بندی شوند. استفاده از استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس نیاز به بتن ریزی و قالب بندی ندارد.

5- لوله کشی

شبکه لوله ها باید قبل از آغاز قرار گرفتن بدنه استخر خانگی، لوله ها آماده و وصل شود. این نکته را حتما در نظر بگیرید که هرچه فاصله استخر با موتورخانه کمتر باشد، سیستم لوله کشی عملکرد بهتری خواهند داشت.

6- پر کردن بین استخر و دیواره گودبرداری شده

در این مرحله فضای بین استخر و دیواره گودبرداری شده باید پر شود. قبل از انجام این کار از درست اجرا شدن مراحل قبلی مانند زهکشی، لوله کشی و … باید اطمینان ایجاد شود.

7- روکش استخر خانگی

برای استخر خانگی بتنی می از گچ، کاشی، سرامیک و یا رنگ برای ایجاد روکش استفاده می شود. این روکش ها باعث می شوند عایق بودن استخر در برابر آب بیشتر شود. استخرهای فایبرگلاس دارای روکش های مخصوص به خود می باشند.

8- پر کردن استخر

این کار ممکن است به چند روز زمان نیاز داشته باشد. در این مدت تمام ساختار استخر باید دوباره بررسی شوند. روکش ها، لوله کشی، زهکشی، اتصالات، موتورخانه، تصفیه خانه به طور کامل بررسی می شوند.

9- استخر خانگی شما آماده است.

با انجام مراحل بالا ساخت استخر خانگی به اتمام می رسد. این نکته را در نظر بگیرید که آپشن های استخر مانند ساخت سایبان و آلاچیق، نورپردازی، آبنماها و … اختیاری می باشند و در صورت درخواست انجام می شوند. مراحل بالا برای ساخت استخر خانگی مشترک است.

ابعاد مناسب استخر خانگی

زمانی که تصمیم به ساخت استخر خانگی داشته باشید، انتخاب ابعاد مناسب یکی از مهمترین قسمت های آن می باشد. ابعاد استخر خانگی به همراه شیوه نصب، مکان نصب و نوع استخر از جمله موارد می باشند که باید با دقت آن ها را انتخاب کنید.

استخرهای خانگی دارای اندازه های بسیار متنوعی است و تقریبا محدودیتی در خصوص اندازه استخر خانگی نخواهید داشت. در ادامه به ابعاد مناسب یک استخر خانگی خواهیم پرداخت.

تاثیر نوع استفاد از استخر خانگی در ابعاد آن

ساخت استخر خانگی می تواند به دلایل مختلفی انجام گیرد. به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه ابعاد استخر خود را انتخاب کنید، در مورد نوع استفاده آن مطمئن شوید. ابعادی را انتخاب کنید که بتواند تمام نیازهای شما و خانواده تان را کاملا پوشش دهد.

در ادامه به چند نوع از کاربردهای استخرهای خانگی و ابعاد مناسب آن ها می پردازیم.

1- ابعاد مناسب برای ساخت استخر خانگی تفریحی

ساخت استخر خانگی تفریحی یکی از آپشن هایی است که همه دوست دارند به خانه یا ویلا خود اضافه کنند. استخر شنا را می توان شناخته شده ترین نوع از استخرهای خانگی تفریحی دانست.

از این استخرهای می توانید برای شنا کردن، بازی کردن، ورزش، استراحت، دورهمی و مهمانی استفاده کنید. به همین دلیل باید در انتخاب ابعاد مناسب برای آن همه ی جنبه ها را در نظر داشته باشید.

این که در استخر ممکن است حداکثر چند نفر با هم وجود داشته باشند را در نظر بگیرید تا ابعادی را انتخاب کنید که این کار را  امکان پذیر کند.

اگر بخواهیم به دو ابعاد پرطرفدار استخر خانگی تفریحی در بین مشتریان خودمان اشاره کنیم، دو ابعاد زیر خواهند بود:

  • استخر خانگی 6 × 3: استخر خانگی با 3 متر عرض و 6 متر طول برای یک خانواده حداقل 4 نفره گزینه مناسب است.
  • استخر خانگی 5 × 2.5: استخر خانگی با ابعاد 2.5 متر عرض و 5 متر طول یکی دیگر از استخرهای تفریحی پرطرفدار است که برای استفاده 3 تا 4 نفر می تواند یک انتخاب مناسب باشد.

2- ابعاد مناسب برای ساخت استخر خانگی با جکوزی متصل

ساخت استخر خانگی با جکوزی متصل، تقاضای زیادی در چند سال اخیر داشته است. این طرح در واقع باعث می شود که همزمان از استخر و جکوزی استفاده کنید.

استخرهای خانگی با جکوزی متصل برای کسانی که فضای کافی برای نصب آن داشته باشند یک انتخاب فوق العاده است. از جکوزی می توانید برای موارد درمانی نیز استفاده کنید.

ابعاد جکوزی حداقل باید 1.5 در 1.5 باشد. اضافه کردن جکوزی شما را مجبور خواهد کرد فضای بیشتری را برای استخر در نظر بگیرید. یک ابعاد مناسب می تواند 7×3 یا 8×3.5 باشد تا فضا برای شنا کردن هم مناسب باشد.

استخر خانگی با جکوزی متصل اجرا توسط آبی سازه
استخر خانگی با جکوزی متصل اجرا توسط آبی سازه

3- ابعاد مناسب برای ساخت استخر خانگی ورزشی

برای افرادی که شنا کردن را جدی دنبال می کنند، یک استخر خانگی ورزشی با طول زیاد می تواند گزینه مطلوب باشد. عمق استخر نیز برای استخرهای ورزشی اهمیت دارد. به همین دلیل به همه ی آن ها باید توجه کنید.

توصیه ما برای ساخت استخر خانگی ورزشی، ابعاد 11 × 3 یا 12 × 3 می باشد. از یک استخر خانگی ورزشی برای تفریح و دورهمی نیز می توانید استفاده کنید.

اگر یک ورزشکار حرفه ای هستید و نیاز به شنا کردن مداوم و با برنامه دارید، ساخت یک استخر خانگی با ابعاد مناسب می تواند کاملا نیازهای شما برطرف کند.

هزینه نگهداری از استخر خانگی

آب استخر خانگی همیشه باید بدون باکتری و کثیفی باشد. در واقع استانداردهای آب استخر با آب های مصرفی کاملا یکسان است.

مشکل که در بسیاری از استخرهای عمومی وجود دارد، استاندارد نبودن آب آن ها می باشد. آب استخرهای عمومی در ایران ممکن است حتی برای بدن مضر هم باشد.

برای این که آب استخر چه عمومی و چه خانگی دارای کیفیت استاندارد باشد، باید از سیستم فیلتر مناسب و کنترل کننده Ph آب استفاده کرد. اگر باکتری ها و جلبک های سبز رنگ در استخر خود مشاهده می کنید، به این دلیل است که باکتری ها به طور کامل از بین نرفتند.

برای جلوگیری از این مشکلات باید از یک فیلتر خیلی با کیفیت استفاده کنید تا باکتری ها ریز در آب را از بین ببرد. علاوه بر این کنترل هفتگی Ph آب نیز می تواند برای سنجش میزان استاندارد آن مفید باشد.

هزینه سالانه نگهداری از استخرهای خانگی از 10 میلیون شروع می شود و تا 100 میلیون هم می تواند برسد. استخرهای فایبرگلاس کمترین هزینه نگهداری را دارند.

ساخت استخر خانگی با استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس

استخر پیش ساخته فایبرگلاس برای داشتن یک استخر خانگی از جنبه های زیادی می تواند یک گزینه عالی باشد. استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس در زمانی خیلی کوتاه نصب می شوند.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس را می توانید در هر شرایط و مکانی نصب کنید. برای ساخت استخر خانگی، فایبرگلاس بسیار سبک و بادوام است.

بدنه ساخته شده از فایبرگلاس باعث می شود که هنگامی که در دارید شنا می کنید، اگر به آن برخورد کنید به شما آسیبی نرسد. علاوه بر این نیاز به هیچ متخصص و فرد حرفه ایی برای نگهداری کردن از آن ندارید.

استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه دارای ضمانت نامه های کتبی می باشند. با رعایت برخی نکات که در هنگام سفارش به شما خواهیم گفت، می توانید بیش از 40 سال از آن ها استفاده کنید.

استخرهای خانگی بسیاری را در شهرهای مختلف اجرا و توانستیم رضایت حداکثری مشتریان را به دست آوریم. برای مشاوره و سفارش می توانید به شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ساخت استخر خانگی با استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس
ساخت استخر خانگی با استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس

ساخت استخر خانگی روی پشت بام

اگر در حیاط خانه و ویلای خود فضای کافی برای راه اندازی یک استخر خانگی ندارید و یا به هر دلیلی نمی خواهید آن را در حیاط یا داخل خانه قرار دهید، ساخت استخر خانگی روی پشت بام راه حل آن است.

ساخت استخر روی پشت بام نیاز به بررسی ساختمان و ویلای شما دارد. در واقع اگر ساختمان شما امکان ساخت استخر روی پشت بام را نداشته باشد، باید مقاوم سازی روی آن انجام شود.

ساخت استخر خانگی روی پشت بام می تواند یک چشم انداز فوق العاده برای شما فراهم کند. همچنین این استخرها چون در ارتفاع قرار دارند، کمتر کثیف می شوند.

ساخت یک استخر خانگی لوکس و مدرن را به تیم حرفه ای آبی سازه بسپارید. ضمانت کتبی و خدمات پس از فروش همیشگی ما می تواند خیال شما را از هر جهت آسوده کند. برای دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ساخت استخر خانگی روی پشت بام
ساخت استخر خانگی روی پشت بام

ساخت استخر خانگی در هنگام ساخت خانه های نو

اگر قصد ساخت خانه نو را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما ساخت استخر خانگی را در نظر داشته باشید. ساخت استخر خانگی همزمان با ساخت خانه می تواند بسیار بهتر از زمانی باشد که خانه خود را تکمیل کرده اید. در زیر به چند مزیت این کار اشاره می کنیم.

  1. تامین هزینه استخر خانگی راحت تر است.

ساخت استخر خانگی همزمان با ساخت خانه باعث می شود که در برخی هزینه ها صرفه جویی کنید. هزینه های که برای مصالح و محوطه سازی استخر خانگی پرداخت می کنید را می توانید با کارهای دیگر ترکیب کنید. فراموش نکنید که ساخت استخر خانگی هیچ وقت موجب هدر رفتن سرمایه شما نمی شود. استخرهای خانگی باعث جذابیت بیشتر خانه و ویلای شما می شوند و رشد قیمت آن ها را در پی خواهند داشت.

  1. گزینه های بیشتری در اختیار دارید.

ساخت استخر خانگی در زمانی که خانه و ویلای خود را می سازید، به شما این امکان را می دهید که طرح ها و شکل های متناسب با مکان خود داشته باشید. پس از ساخت خانه این امکان را ندارید و محدودیت های مختلفی خواهید داشت.

  1. راه اندازی استخر خانگی بسیار راحت تر خواهد بود.

راه اندازی استخر خانگی در این حالت بسیار راحت تر است. ساخت استخر خانگی همزمان با ساخت خانه باعث می شود که مصالح ساختمانی مورد نیاز برای راه اندازی استخر را به راحتی داشته باشید. مسیر دسترسی به مکان نصب استخر نیز برای شما فراهم است در صورتی که در آینده ممکن است این گونه نباشد.

مشاوره ساخت استخر خانگی

تیم آبی سازه آمادگی دارد در مورد تمام مراحل ساخت استخر خانگی مشاوره لازم را به شما ارائه دهد. هر چیزی که نیاز داشته باشید توسط تیم پشتیبانی ما در اختیار شما قرار می گیرد. ساخت استخر خانگی لوکس یک انتخاب جذاب برای ویلا و ساختمان شما می باشد. 

تعیین زمان ساخت استخر خانگی کاری دشوار است، اما ما در آبی سازه تلاش می کنیم که آن را به حداقل برسانیم. پس از مشخص شدن نوع استخر، مکان نصب و ابعاد آن ما زمان و قیمت دقیق را به شما اعلام می کنیم. مشاوره ساخت استخر خانگی هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

تمام خدمات آبی سازه در بخش ساخت استخر خانگی دارای ضمانت نامه های کتبی می باشند. همچنین ما خدمات پس از فروش دائمی داریم و در صورت بروز هر مشکل در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود. برای دریافت مشاوره جهت ساخت یک استخر خانگی لوکس و جذاب می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید. برای مشاهده نمونه کارهای ما می توانید به کانال آپارات، پینترست، تامبلر و دیگر شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید.

2 نظر

  • با سلام و وقت بخیر به شما وهمکاران محترم
    تصمیم به ساخت استخر خانگی در پارکینگ ساختمان در منطقه الموت استان قزوین دارم
    مساحت در نظر گرفته با عرض 4/80 وطول 10 متر وارتفاع سقف پارگینگ 4/80 بدون گود برداری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.