تماس با ما :  09113586753

چگونه استخر و محوطه آن را برای نوروز 1403 تزئین کنیم؟

چگونه استخر و محوطه آن را برای نوروز 1403 تزئین کنیم؟
فصل بهار در راه است و چیزی به عید نوروز 1403 نمانده است. بهار بهترین زمان برای دورهمی و جشن کنار استخر است. برای کسانی که استخر خانگی دارند، فصل بهار زمان شادی و لذت بردن بیشتر است. در این مقاله از سایت آبی سازه شما را با مراحل ایجاد یک جشن نوروز به یاد ماندنی در فضای استخر آشنا خواهیم کرد.

تزئین استخر و محوطه آن برای نوروز 1403

وقتی نوبت به تزئین خلاقانه استخر برای عید نوروز می رسد، آپشن ها بسیار زیاد و متنوع هستند. ایده های لذت بخش زیادی وجود دارد که می تواند واقعاً در محیط استخر شما چشم ها را خیره کند و فضایی شاد را برای جشن نوروز ایجاد کند. فراموش نکنید گل های مختلف را در اطراف محوطه استخر اضافه کنید تا حس و حال سال جدید را تقویت کرده و برای همه کسانی که در اطراف استخر جمع می شوند، شادی ایجاد کنید.

روشنایی استخر

همانطور که در مقاله چراغ های LED، رشته ای یا هالوژن؟ کدام یک برای استخر شما بهتر است؟ نشان دادیم، نورپردازی مناسب می تواند کنار استخر شما را از ظاهری معمولی به فوق العاده تبدیل کند. برای عید نوروز 1403، چراغ های LED ضد آب را در سایه های ملایم در نظر بگیرید. این ها را می توان در زیر آب قرار داد تا درخشندگی جذابی ایجاد کند، یا در امتداد محیط استخر خود قرار دهید.

چیدمان صندلی کنار استخر

برای استفاده بیشتر از فضا، اطمینان حاصل کنید که کنار استخر شما صندلی های فراوانی دارد که راحت و شیک هستند. برای آرامش بیشتر، سالن‌ها و صندلی‌های فضای باز ترتیب دهید. آنها را با کوسن‌هایی با تم عید تزیین کنید تا احساسی دنج داشته باشید که با تم عید هماهنگ است.

صنایع دستی

یک فضا برای صنایع دستی با میز و صندلی راه‌اندازی کنید تا مهمانان بتوانند سرگرمی خلاقانه داشته باشند. وسایلی را با تم عید پاک تهیه کنید که می توانند به عنوان سوغاتی به خانه ببرند. با این کار می توانید خلاقیت و هنر خود را به خوبی نشان دهید.

غذا و نوشیدنی برای جشن کنار استخر

غذا خوردن و نوشیدنی بخش مهمی از جشن نوروز است. برای تجربه غذاخوری بهتر، مقدار زیادی میوه، سبزیجات و ساندویچ تازه تهیه کنید. آنها را در سبدهای قرار داده و بسته بندی کنید تا یک تجربه غذاخوری راحت و لذت بخش در فضای باز داشته باشید.

بیشتر بخوانید: 7 نکته برای ایمن کردن اطراف استخر برای حیوانات

شنا کردن و دروهمی خانوادگی در استخر خانگی

نکات ایمنی برای دکوراسیون استخر عید پاک

در حالی که جشن گرفتن بسیار مهم است، اما ایمنی باید همیشه در اولویت قرار گیرد، به خصوص زمانی که شنا کردن در استخر بخشی از مناسبت باشد. در ادامه به نکاتی خواهیم پرداخت که تضمین کننده ایمنی استخر برای همه افرادی است که از آن استفاده می کنند.

اطمینان از ایمن بودن دکوراسیون برای استخر

تمام وسایل تزئینی باید مخصوص استخر و ایمن باشد، به این معنی که یا به طور خاص برای استفاده از آب طراحی شده باشند. وسایل تزئینی برقی را از آب دور نگه دارید یا از وسایل جایگزین با باتری استفاده کنید. پس از مراسم، تزئینات کنار استخر را جمع کنید تا از خطرات تصادفی یا درهم تنیدگی هم برای انسان و هم برای دوستان خود جلوگیری کنید.

نظارت در طول فعالیت های استخر

در میان هیجان جشن اطراف استخر، حتماً یک بزرگسال حضور داشته باشید که بر ایمنی نظارت داشته و در صورت نیاز آماده مداخله باشد. این امر به ویژه در طول بازی‌ها یا شنا کردن در استخر بسیار مهم است.

جمع بندی

با استفاده مناسب از وسایل جهت تزئین استخر و محوطه اطراف آن برای عید نوروز، شادی را به هر گوشه از خانه خود خواهید آورد. همانطور که برای تعطیلات نوروز آماده می شوید، به یاد داشته باشید که کلید یک جشن عالی در کنار استخر فقط دکوراسیون آن نیست، بلکه خاطراتی است که ایجاد می کنید و لحظات شادی که با عزیزانتان به اشتراک می گذارید.
شرکت آبی سازه، طراح و مجری انواع استخر و جکوزی آمادگی دارد تا یک استخر زیبا و کاربردی برای شما طراحی و نصب کند. ما هیچ محدودیتی از نظر طراحی و ساخت استخر نداریم. ساخت استخر روی پشت بام و تراس و در ارتفاع نیز قابل انجام است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.