تماس با ما :  09113586753

5 تا از داغ ترین طرح های استخر شنا در چند سال اخیر

5 تا از داغ ترین طرح های استخر شنا در چند سال اخیر

طرح‌های استخر شنا در چند سال گذشته بسیار تغییر کرده است. استخرهای شنا مستطیلی و بتنی جای خود را به طرح‌های زیباتر و مدرن‌تر دادند که زیبایی ساختمان را چند برابر می‌کنند. اگر به استخر و جکوزی علاقه دارید و یا تصمیم به ساخت استخر دارید، این مقاله از سایت آبی سازه را حتما مطالعه کنید.

در این مقاله به محبوب‌ترین طرح‌های استخر شنا در سال‌های اخیر خواهیم پرداخت.

5 طرح محبوب استخر شنا در چند سال اخیر

  • استخرهای بی نهایت یا infintiy
  • استخرهای طبیعی یا نچرال
  • استخرهای با اشکال هندسی مدرن
  • استخرهای هوشمند 
  • استخرهای با رنگ تیره

استخرهای بی نهایت infinity

استخر بی نهایت یکی از جذاب‌ترین استخرهای چند سال اخیر است که همه صاحبان ویلا و باغ را به سمت خود می‌کشاند. این استخرها با سرریز شدن آب از یک یا چند لبه، این تصور را ایجاد می‌کنند که استخر تا بی نهایت در افق امتداد دارد. این طراحی کمی پیچیدگی می‌افزاید و مناظر خیره‌کننده را ارائه می‌دهد و آن را به گزینه‌ای مطلوب برای املاکی با ویو مناسب یا مکان‌های مرتفع تبدیل می‌کند.

استخرهای طبیعی یا نچرال

استخرهای طبیعی یا نچرال با کمک گرفتن از حالت و شکل طبیعی آب، اشکال ارگانیک، صخره‌ها و گیاهان بومی یک محیط هماهنگ و سازگار با محیط زیست ایجاد می‌کنند. استخرهای طبیعی اغلب از سیستم‌های بیوفیلتراسیون استفاده می‌کنند که نیاز به مواد مواد شیمیایی را کاهش می‌دهد و اکوسیستم سالم‌تری را فراهم می‌کند.

استخرهای با اشکال هندسی مدرن

در مقاله معرفی 7 تا از جدیدترین طرح های استخر 1402-1403 تعدادی از مدل‌های جدید استخر را مورد بررسی قرار دادیم. با وجود اینکه استخر مستطیلی شکل همچنان محبوب است اما استخرهای با اشکال هندسی مدرن یک جایگزین جذاب برای آن‌ها هستند.

صاحبان ویلاها و باغ‌ها استخرهایی با اشکال منحصر به فرد را انتخاب می‌کنند که مکمل دکوراسیون آن‌ها باشد. طرح‌های هندسی امکان ادغام خلاقانه ویژگی‌هایی مانند نشیمن داخلی، آبشار و نورپردازی را فراهم می‌کنند و عملکرد و زیبایی فضای شما را افزایش می‌دهند.

استخرهای هوشمند

همانطور که در مقاله فناوری های جدید در استخر شنا؛ معرفی 5 فناوری جذاب نشان دادیم، فناوری استخر هوشمند نحوه مدیریت و لذت بردن از فضاهای آبی را متحول کرده است. برنامه‌های گوشی‌های هوشمند می‌توانند به راحتی عواملی مانند دما، روشنایی و گردش آب را کنترل کنند. برخی از طراحی‌های پیشرفته حتی از دستورات صوتی و سیستم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهینه سازی نگهداری و بهره‌وری انرژی استفاده می‌کنند.

استخرهای با رنگ تیره

آبی روشن رنگ سنتی و بسیار متداول در استخرهای شنا است. استخرهای تیره رنگ در سال‌های اخیر محوبیت بیشتری پیدار کرده اند. رنگ‌هایی مانند آبی تیره، مشکی و یا سبز تیره حسی از پیچیدگی را به شما می‌دهند و گرما را به طور موثرتری جذب و حفظ می‌کنند. این رنگ‌ها به فضای بیرون زیبایی چشم‌نوازی می‌بخشند و به بهره‌وری انرژی کمک می‌کنند.

جمع بندی

گرایش به سمت استخرهای با طراحی مدرن و جدید در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. با وجود اینکه استخر مستطیلی یک گزینه محبوب به شمار میرود اما استخرها امروزه طرح های بسیار متنوعی دارند که برای هر فضای باز و محوطه می‌توانند ایده‌ال باشند.
در آبی سازه ما انواع طرح‌ها و شکل‌ها را می‌توانیم طراحی و نصب کنیم. ساخت استخر توسط متخصصین آبی سازه در زمان خیلی کوتاه و با قیمت بسیار مناسب انجام می‌شود. در تمام مراحل می‌توانید از مشاوره رایگاه ما بهره مند شوید. ارائه ضمانت کتبی و اجرای بسیار متنوع نشان دهنده کیفیت بالای خدمات ما است. جهت سفارش می‌توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.