تماس با ما :  09113586753

چه زمانی استخر شنا را بازسازی کنیم؟

چه زمانی استخر شنا را بازسازی کنیم؟

استخر شنا یک محل سرگرمی و تفریح بسیار جذاب در هر ویلا و ساختمان است. استخر شنا نیز مانند سایر بخش‌های خانه، نیاز به نگهداری و تعمیر دارد. نگهداری و بازسازی منظم باعث می‌شود که استخرهای شنا در بهترین شرایط خود باشند.

اما پاسخ این سوال که چه زمانی استخر شنا را بازسازی کنیم برای صاحبان استخر خانگی بسیار مهم است. در این مقاله تیم آبی سازه؛ طراح و مجری انواع استخر آماده و پیش ساخته، به این سوال پاسخ می‌دهد.

بهترین زمان بازسازی استخرهای شنا

  • بازسازی استخر در فصل بهار

با اتمام سرمای زمستان و رسیدن فصل بهار، خیلی از افراد به دنبال بازسازی محوطه و فضای بیرون منزل خود هستند. فصل بهار به دلیل مزیت‌هایی که جهت بازسازی استخر شنا دارد، اغلب بهترین زمان است. شرایط آب و هوایی در فصل بهار مناسب است و بازسازی استخر سریعتر انجام می‌شود.

علاوه بر این، با گرمای هوا استخر شنای شما آماده استفاده باشد. نکته مثبت دیگر بازسازی استخر شنا در فصل بهار این است که پیمانکاران نسبت به فصل تابستان تقاضای کمتری دارند. این سبب خواهد شد که با هزینه کمتری نیز کار بازسازی را برای شما انجام دهند.

اگر استخر فایبرگلاس خانگی دارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله نگهداری فصلی از استخر فایبرگلاس؛ تضمین کننده دوام و ایمنی آن را مطالعه کنید.

  • بازسازی استخر در فصل تابستان

همانطور که اشاره کردیم فصل بهار یکی از بهترین زمان‌ها جهت بازسازی استخر شنا است. با این حال خیلی از صاحبان استخر خانگی مایل هستند که بازسازی را در فصل تابستان انجام دهند. بازسازی استخر در فصل تابستان سبب می‌شود که بلافاصله بتوانید از استخر شنای خود استفاده کنید.

بیشترین زمان استفاده از استخر شنای خانگی در فصل تابستان است به همین دلیل بازسازی استخر کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان بتوانید مهمانی‌های خصوصی و خانوادگی خود را در استخر برگذار کنید.
اما بازسازی استخر در فصل تابستان 2 مشکل مهم دارد:

  1. افزایش تقاضا باعث می‌شود که پیمانکاران برای بازسازی به زمان بیشتری نیاز داشته باشند
  2. گرمای شدید می‌تواند فرایند بازسازی را طولانی‌تر کند

 

بازسازی استخر شنای خانگی

 

  • بازسازی استخر در فصل پاییز

با پایان فصل تابستان و کاهش دمای هوا، پاییز نیز زمان مناسبی برای بازسازی استخر شنا خواهد بود. کاهش گرما و متعادل شدن هوا شرایط کار و بازسازی استخر را آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، پیمانکاران نیز زمان بیشتری نسبت به تابستان دارند. بازسازی استخر در پاییز، استخر شما برای استفاده در فصل بهار و تابستان آماده خواهد بود.

از دیگر نکات مثبت بازسازی استخر در فصل پاییز این است که محوطه سازی را نیز می‌توانید همزمان انجام دهید تا یک فضای بی‌نظیر و جذاب داشته باشید. اگر به دنبال ایده جهت محوطه سازی استخر هستید، مطلب 5 ایده جذاب برای محوطه سازی استخرهای داخل حیاط را حتما مطالعه کنید.

جمع بندی

استخر شنا انتخاب خیلی از افراد جهت باغ، ویلا و حیاط است. داشتن یک استخر شنای خانوادگی و خصوصی امکانات زیادی را برای شما فراهم می‌کند. در این مطلب به بررسی زمان‌های مختلف جهت بازسازی استخر شنای خانگی پرداختیم. بازسازی و نگهداری مناسب از استخرهای شنا اهمیت زیادی در تمیزی و ماندگاری آن‌ها دارد.
شرکت آبی سازه ارائه دهنده خدمات ساخت و نگهداری استخر اعم از استخر شنا، استخر عمومی، استخر سرپوشیده، استخر روباز، استخر پرورش ماهی و غیره است. برای داشتن یک استخر شنا با اندازه و طرح سفارشی آبی سازه بهترین انتخاب است. ما در آبی سازه از بهترین متریال در ساخت و نصب استخر استفاده می‌کنیم. ماندگاری بالا و قیمت مناسب مهمترین شاخص‌های استخرهای شنای آبی سازه هستند.
برای سفارش ساخت استخر می‌توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید آبی سازه را در آپارات، تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید تا از جدیدترین اخبار و اطلاعات مطلع شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.