تماس با ما :  09113586753

استخر روی پشت بام ورزشگاه تیم فوتبال فولام

استخر روی پشت بام ورزشگاه تیم فوتبال فولام

ساخت استخر روی پشت بام از جذاب ترین روش های طراحی و اجرا استخر است. این استخرها به دلیل منظره جذابی که دارند همیشه مورد توجه هستند. علاوه بر ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری و ورزشی نیز علاقه زیادی به طراحی و ساخت استخر روی پشت بام‌ یا روف دارند. باشگاه فولام انگلیس در یکی از بخش های بازسازی ورزشگاه ریورساید به سراغ این استخرها رفته است.

این پروژه توسط Shahid Khan رئیس باشگاه فولام رهبری می شود که لذت تماشای فوتبال را چند برابر خواهد کرد. او در این باره می گوید:

هدف من برای ایجاد این بخش جدید این است که برای طرفداران یک مکان عالی فراهم کنم که علاوه بر احترام گذاشتن به تاریخ و سنت باشگاه، تجربه ای را فراهم کند که مشابه هیچ جای دیگر نباشد.

این بخش از استادیوم پس از برطرف شدن مشکلاتی که داشته است، جایگزین بخش قبلی شده که در سال 2019 تخریب شده است.

جزئیات استخر طراحی شده روی پشت بام

یکی از مهمترین بخش های بازسازی ورزشگاه فولام، استخر روی پشت بام آن است که به شکل یک استخر اینفینیتی یا بی نهایت طراحی شده است. این استخر یه تجربه منحصر به فرد برای کسانی خواهد بود که بلیط های گرانقیمت آن را تهیه کنند. طول استخر 15 متر و عرض آن 5 متر است.

فیلیپ جانسون، معمار اصلی این پروژه در این باره می گوید:

«چشم انداز ما، ایجاد تجربه‌ای منحصربه‌فرد بود که قبلاً دیده نشده بود، چه در زمینه فوتبال و چه فراتر از آن».

استخر روی پشت بام ورزشگاه ریورساید
استخر روی پشت بام ورزشگاه ریورساید

تماشای پریمیر لیگ از یک استخر روی پشت بام لوکس

تماشای فوتبال های پریمیر لیگ از داخل یک استخر بسیار منحصر به فرد است اگرچه برخی از محدودیت ها برای آن وجود دارد. با این حال، استخر روی پشت بام طرح بینهایت تیم فولام، یک چشم انداز بی نظیر از تمام شهر لندن در اختیار استفاده کنندگان از آن قرار می دهد. در کنار استخر همچنین یک بخش جهت غذاخوردن نیز فراهم شده است. برای تماشای یک فوتبال جذاب، این امکانات باعث ایجاد یک محیط منحصربه‌فرد برای کسانی که بلیط تهیه کرده اند، خواهد شد با سیستم های صوتی و تصویری پیشرفته لذت آن چند برابر شود.

جمع بندی

طراحی و ساخت استخر روی پشت بام تنها برای ویلاها و ساختمان های مسکونی نیست. در این مطلب از سایت آبی سازه شما را با یک استخر بسیار لوکس و منحصر به فرد آشنا کردیم.

برای داشتن یک استخر جذاب و سفارشی روی پشت بام و روف خود همین حالا با ما تماس بگیرید. شرکت آبی سازه با استفاده از جدیدترین تکنیک ها در ساخت و نصب استخر، آمادگی دارد در کمترین زمان استخر روی پشت بام باشگاه های بدنسازی، رستوران ها، هتل ها و سایر مجتمع های تجاری را طراحی و پیاده سازی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.