تماس با ما :  09113586753

استخر پیش ساخته فایبرگلاس در نوشهر علی آباد

استخر پیش ساخته فایبرگلاس در نوشهر علی آباد

این استخر پیش ساخته فایبرگلاس دارای 3 متر عرض، 8 متر طول و عمق 1.6 متر می باشد و در نوشهر علی آباد عسگر خان اجرا شده است. یک نشیمن کم عمق برای آفتاب گرفتن  و پله ها برای سهولت در ورود در داخل استخر پیش ساخته در نظر گرفته شده است.

وزن استخر پیش ساخته فایبرگلاس تقریبا ۱۰۰۰ کیلو گرم و حجم آن ۳۴۰۰۰ لیتر می باشد . در ساخت این استخر آماده در نوشهر از ده لایه رزین و الیاف و ۴ لایه ژلکد آنتی یو وی (ضد اشعه خورشید) استفاده شده است. همچنین یک شاسی فلزی دور تا دور آن کشیده‌ شده تا استحکام استخر بیشتر شود.

آپشن ها همراه استخر ۲ عدد چراغ مولتی کالر (هفت رنگ) و یک اسکیمر بزرگ و نازل های دهش می باشد. برای نصب استخر به علت نبودن خیابان در کنار محل نصب از جرثقیل تاور بلند استفاده شد که استخر را از روی ویلا به پشت آن منتقل کرد .
این استخر به درخواست کارفرما و با طرح سفارشی در زمان ۱۵ روز حاضر شد و در همن مدت به موازات عملیات گود برداری و زیر سازی آن انجام گرفت. گود برداری هم به علت ذکر شده که مسیر عبوری برای ماشین آلات وجود نداشت دستی انجام گرديد. 

با استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه در مدت زمان کوتاه و هزینه بسیار مناسب می توانید صاحب یک استخر حرفه ایی و لوکس شوید. آبی سازه با ۵۰ سال سابقه در زمینه ساخت و خدمات مکانیکی ساختمان و با استفاده از توان بالای پرسنل مجرب و متخصص آماده انجام پروژه های شما می باشد. 

برای دریافت مشاوره و سفارش می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس در نوشهر علی آباد (2)
استخر پیش ساخته فایبرگلاس در نوشهر علی آباد (2)
استخر پیش ساخته فایبرگلاس در نوشهر علی آباد (3)
استخر پیش ساخته فایبرگلاس در نوشهر علی آباد (3)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.