تماس با ما :  09113586753

6 ترفند برای انتخاب رنگی که استخر را بزرگتر نشان دهد!

6 ترفند برای انتخاب رنگی که استخر را بزرگتر نشان دهد!

ساخت استخر به شما کمک می کند تا برای روزهای گرم تابستان یک مکان جذاب و شخصی داشته باشید. رنگ استخر یکی از فاکتورهای مهمی است که باید بهترین را انتخاب کنید. رنگ آبی رایج ترین رنگ برای استخر است اما رنگ های مختلف دیگری نیز وجود دارد که ممکن است برای استخر شما گزینه بهتری باشند. دانستن اینکه کدام رنگ یک استخر شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند، نقطه شروعی برای تصمیم‌گیری به شما می‌دهد. در این مقاله از سایت آبی سازه؛ بهترین شرکت ساخت استخر و جکوزی در ایران، نکاتی را به شما معرفی می کنیم تا با انتخاب رنگ مناسب استخر خود را بزرگتر نشان دهید.

چگونه رنگی را انتخاب کنیم که استخر را بزرگتر نشان دهد؟

  • رنگ های روشن تر را انتخاب کنید تا استخر عریض‌تر دیده شود

به طور کلی رنگ‌های روشن‌تر باعث می‌شوند، استخرهای شنا عریض‌تر به نظر برسند. اگر دوست دارید که یک استخر شنای کوچکتر را بزرگتر نشان دهید، رنگ آبی روشن کلاسیک انتخاب خوبی است. اگر ظاهر طبیعی تری را ترجیح می دهید، رنگ های خاکستری گزینه ای است که توهم فضای بیشتری ایجاد می کنند.

  • برای عمیق نشان دادن استخر از یک رنگ تیره تر انتخاب کنید

برخی افراد ترجیح می دهند استخرهایشان عمیق و مجلل به نظر برسد. استفاده از آبی تیره یا خاکستری می تواند عمق بیشتری به استخر شما اضافه کند، به خصوص اگر استخر دو رنگ را دوست دارید. برخی از افراد رنگ های تیره تری را به استخر اضافه می کنند تا فضای مشخصی برای شناگران باتجربه ایجاد کنند.

در ساخت استخر نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید حتما از آن ها دانش کافی داشته باشید. در واقع به شما کمک می کند تا هم در زمان و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید. در مقاله چگونگی ساخت استخر؛ تجهیزات ساخت + هزینه انواع استخر به طور کامل به این موضوع پرداختیم. 

  • برای افزایش دادن تاثیر نور خورشید، رنگ های درخشان را اضافه کنید

آبی یاقوت کبود رنگ محبوبی است که به دلیل سایه های روشن تر و قابلیت استفاده از ژل کت ها و افزودنی درخشان کننده بدنه، باعث بزرگتر دیده شدن استخر می شود. درخشش ها را می توان با رنگ های دیگر استخری نیز به وجود آورد و ممکن است برای ایجاد حس فضا با استفاده از زیبایی نور خورشید انتخاب ایده ال تری باشند.

رنگ های مختلف استخر
  • محبوب ترین رنگ های استخری را در نظر بگیرید

آبی کریستالی، خاکستری و سفید از جمله پرطرفدارترین رنگ هایی هستند که در طراحی و ساخت استخر به کار می روند. رنگ‌های روشن‌تر برای اینکه با گذر زمان همچنان درخشان و زیبا باقی بمانند، نیاز به مراقبت بیشتری دارند. برای داشتن استخری بزرگ و جذاب، نگهداری کردن و مراقبیت از استخر قطعا ارزشش را دارد.

  • فضای قابل استفاده را با یک عرشه یا پاسیو بیشتر کنید

می توانید با نصب یک عرشه یا پاسیو در اطراف استخر، حس فضای بیشتری را به آن اضافه کنید. حتی استخرهای کوچکتر نیز از داشتن عرشه در اطراف خود سود می برند. عرشه به افراد یک مکان استراحت و راه رفتن می دهد. می‌توانید از چوب یا سنگ خاکستری روشن استفاده کنید تا عرشه و محوطه شما بزرگتر به نظر برسد.

  • از رنگ های دیگر بخش های فضای باز خود کمک بگیرید

الهام گرفتن از رنگ‌هایی که از قبل در مناظر و ساختمان‌های مجاور وجود دارند، حس فضای بزرگتری را ایجاد می‌کند. به عنوان مثال، ممکن است از رنگ آبی مشابهی که در کاشی های پاسیو برای استخر خود دارید، استفاده کنید. یا ممکن است رنگ استخر را با رنگ هایی که در بخش های تزئینی بیرونی خانه شما وجود دارند، مطابقت دهید.

ساختن استخر می تواند به طور کلی سبک و استایل زندگی شما را تغییر دهد. در مقاله ارتقای سبک زندگی با ساخت استخر در حیاط + 5 دلیل مهم به این موضوع پرداختیم که چگونه ساختن یک استخر در حیاط و فضای باز می تواند به شما کمک کند تا زندگی بهتری داشته باشید.

جمع بندی

انتخاب یک رنگ مناسب برای استخر می تواند در ظاهر و زیبایی آن تاثیر زیادی داشته باشد. در این مقاله به شما نشان دادیم که چگونه می توانید با انتخاب رنگ استخر مناسب، استخر خود را بزرگتر نشان دهید.

شرکت آبی سازه با تجربه بیش از چند دهه فعالیت در زمینه ساخت استخر و جکوزی، آماده است تا طراحی و ساخت استخر شنای خانگی و خصوصی شما در کمترین زمان انجام دهد. ساختن استخر با طرح و ابعاد سفارشی از مهمترین مزیت های شرکت آبی سازه است. متخصصین آبی سازه در تمام مراحل ساخت و نگهداری استخر در کنار شما خواهند بود. برای مشاوره با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.