تماس با ما :  09113586753

2 دلیل مهم برای کاهش پیدا نکردن قیمت استخر

2 دلیل مهم برای کاهش پیدا نکردن قیمت استخر

قیمت استخر یکی از مهمترین فاکتورها برای کسانی است که دوست دارند یک استخر خانگی داشته باشند. خیلی از افراد این تصور را دارند که ممکن قیمت استخر کاهش پیدا کند. در این مطلب به بررسی عواملی مختلفی می‌پردازیم که نشان می‌دهد این تصور صحیح نیست.

دلایل کاهش پیدا نکردن قیمت استخر

  • افزایش تقاضا
  • افزایش هزینه مواد اولیه

افزایش تقاضا

تقاضا برای استخر در حال افزایش است. امروزه افراد بیشتر دوست دارند در خانه باشند و در فضای خصوصی خود استراحت و تفریح کنند. به همین دلیل خیلی از افراد ساخت استخر را انتخاب می‌کنند. افزایش تقاضا بدان معناست که نباید انتظار کاهش قیمت‌ها را داشته باشید.

افزایش هزینه مواد اولیه

هزینه مواد اولیه در ساخت استخر مانند فولاد، بتن، چسب، ژلکوت و غیره مرتب در حال افزایش است. در شرایطی که ما در کشور داریم، قیمت‌ها همیشه در حال بالا رفتن هستند و این در ساخت استخر نیز وجود دارد. زمانی که هزینه مواد اولیه بالا می‌رود نباید انتظار کاهش قیمت استخر را داشته باشیم.

 

اگر منتظر کاهش قیمت استخر باشید، ممکن است یک فصل کامل یا بیشتر ساخت استخر به تاخیر بیفتد. اکنون زمان مناسبی برای راه اندازی استخر است. آبی سازه با تجربه اجرای پروژه های متنوع در زمینه ساخت استخر، آمادگی دارد یک استخر سفارشی و جذاب را برای شما طراحی و اجرا کند. جهت مشاوره و سفارش می‌توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرد.

چرا ساخت استخر را به تاخیر نباید انداخت؟

  1. ارزش بلندمدت
  2. روش‌های پرداخت مرحله‌ای

ارزش بلندمدت

در مقاله با ساخت استخر قیمت ملک خود را بالا ببرید! 9 فاکتور مهم نشان دادیم که طراحی و نصب استخر ممکن است برای شما هزینه اولیه نسبتا بالایی داشته باشد، اما در واقع یک سرمایه گذاری بر روی خانه و باغ شما است. اگر از استخر خود به خوبی نگهداری کنید و محوطه سازی آن درست و اصولی انجام شود، تمام نگاه‌ها را به سمت خانه شما جذب می‌کند. اگر قصد فروش خانه را داشته باشید، خریداران تمایل بیشتری برای خرید خواهند داشت.

روش های پرداخت مرحله‌ای

در آبی سازه شما هزینه ساخت استخر را به شکل مرحله‌ای پرداخت می‌کند. این کار باعث می‌شود که هزینه استخر به چند بخش تقسیم شود. این کار سبب می‌شود که راحت‌تر بتوانید هزینه را پراخت کنید.

جمع بندی

به طور خلاصه، انتظار برای کاهش قیمت استخر به دلیل تقاضای بالا و افزایش هزینه‌های مواد اولیه امکان پذیر نیست. اگر به فکر اضافه کردن استخر به حیاط خلوت خود هستید، ممکن است اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری و راه اندازی آن باشد. برای سفارش می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.
برای مشاهده نمونه کارها و جدیدترین اخبار شرکت آبی سازه، کانال لینکدین و فیسبوک ما را دنبال کنید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.