تماس با ما :  09113586753

ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس 4 × 8 برای آب درمانی در کیاکلا

ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس برای آب درمانی در کیاکلا شهرستان سیمرغ

 

استخر پیش ساخته فایبرگلاس جهت ساخت استخر با کابردهای مختلف مورد توجه همه است. استخر پیش ساخته و استخر آماده به دلیل این که جنس آن‌ها از فایبرگلاس است، بسیار نرم هستند و با بدن انسان بیشترین سازگاری را دارند. تفریح، ورزش، کسب آرامش، برگذاری مهمانی، دورهمی خانوادگی، برنزه کردن، کاهش درد مفاصل و آب درمانی یا هیدروتراپی از جمله مزیت‌های استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس هستند.

از پروژه‌های جدید ما طراحی، تولید و نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس آب درمانی در شهر کیاکلا شهرستان سیمرغ استان مازندران است. 

آب درمانی یا هیدروتراپی با استخر پیش ساخته فایبرگلاس

آب درمانی یا هیدروتراپی با استخر پیش ساخته فایبرگلاس به دلیل مزیت‌های بسیار زیادی که برای سلامتی دارد، به سرعت در حال افزایش است. آب درمانی یک نوع فیزیوتراپی است که استخر و جکوزی مهمترین ابزار آن هستند.

مزیت‌های آب درمانی در استخر شامل کاهش درد عضلات، نرم کردن مفاصل و گردش خون است. برای اجرای هیدروتراپی یا آب درمانی باید آب استخر گرم باشد.

آب درمانی یکی از دلایل مهم در انتخاب استخر پیش ساخته فایبرگلاس جهت ساخت استخر خانگی است. زیرا هم شنا و تفریح را برای شما فراهم می‌کند و هم برای سلامتی بسیار کاربردی است. 

در آب درمانی 3 عامل مهم نیاز است:

 1. دمای آب
 2. شناور بودن
 3. فشار آب
 • دمای آب باید بالا باشد. در واقع آب گرم فشار روی عضلات را کاهش می‌دهد، گردش خون را تقویت و احساس آرامش در ما ایجاد می‌کند.
 • شناور بودن نیز عامل مهمی دیگری است که باعث کاهش فشار بر روی ماهیچه‌ها و مفاصل می‌شود. شناور بودن فشاری که وزن بدن بر روی مفاصل وارد می‌کند را از بین خواهد برد. 
 • فشار آب عامل مهم دیگر است. در استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه از تکنولوژی پیشرانه چند لایه‌ای استفاده شده است که فشار آب را در تمام قسمت‌های بدن به خوبی اعمال می‌کند. 

ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس برای آب درمانی یا هیدروتراپی در کیاکلا

در آبی سازه ما امکان اجرای پروژه های مختلف بدون هیچ محدودیتی داریم. استخر پیش ساخته اجرا شده در کیاکلا شهرستان سیمرغ دارای مشخصات زیر است: 

 • طول: 8 متر
 • عرض: 4 متر
 • عمق: 1.5 متر
 • وزن: 1200 کیلوگرم
 • حجم: 48 هزار لیتر
 • نوع اجرا: سرپوشیده
 • نوع نصب: توکار
 

ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس آب درمانی در کیاکلای استان مازندران

 

استخر فایبرگلاس آب درمانی یا هیدروتراپی اجرا شده در کیاکلا، دارای کارایی بالا و بر اساس استاندرهای جهانی اجرا شده است. از مهمترین ویژگی‌های این استخر می‌توان به به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ضد برق گرفتگی
 2. ایمن در برابر اضافه بار برق
 3. حفاظت از گرمای بیش از حد
 4. بدون خطر برای محیط زیست
 5. پشتیبانی کامل از پمپ آب
 6. مقاوم بودن تمام لوله کشی ها و تجهیزات استخر در برابر نور آفتاب
 7. بدنه بسیار نرم و صاف
 8. بالاترین عملکرد و کمترین مصرف انرژی
 9. کنترل بسیار آسان
 10. دارا بودن سیستم عایق جهت جلوگیری از کاهش دمای آب
 11. ثابت ماندن دما برای طولانی مدت
 

نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس هیدروترابی در کیاکلا شهرستان سیمرغ استان مازندران توسط شرکت آبی سازه

استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه

آبی سازه تولید کننده و مجری استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس سفارشی در مازندران و ایران است. استخر پیش ساخته فایبرگلاس آبی سازه از متریال مرغوب و با کیفیت تولید شده و همراه با ضمانت کتبی نصب می‌شود. آبی سازه نامی درخشان در صنعت ساخت استخر و سازه‌های آبی پیش ساخته در ایران است. 

سفارشی سازی طرح و اندازه از ویژگی‌های اصلی شرکت ما است. ما خدمات انحصاری از جمله استخر پیش ساخته فایبرگلاس کاشی خور، استخر پیش ساخته با لبه‌های کارشده با کاشی ورساچ و انواع آپشن‌های مختلف را ارائه می‌کنیم. 

در آبی سازه ساخت استخر را صفر تا صد و بر اساس نیاز و شرایط خاص هر مکان طراحی و اجرا می‌کنیم.

جهت خرید استخر پیش ساخته و مشاوره رایگان با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

ویدیو نصب استخر پیش ساخته در کیاکلا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.