تماس با ما :  09113586753

درباره ما

شرکت آبی سازه دارای 50 سال سابقه در ساخت انواع سازه های آبی دارد. شرکت ما  آمادگی خود را جهت شرکت در مناقصات در طرح و اجرای پروژه های تصفیه خانه، حصار کشی، طرح های بندها، سدها و سازه های آبی، هیدرولیکی و تونل، مخازن و شبکه های توزیع آب، شبکه های جمع آوری و انتقال آب، شبکه های آبیاری و زهکشی، سازه های دریایی و ساحلی، احداث حوضچه ها و استخر های پرورش و تکثیر آبزیان، عملیات ساختمانی (سیویل) راهسازی، ترانشه برداری، طرح های انبوه سازی ساختمان های اداری و مسکونی، طرح های فضای سبز، نظارت و اجرای طرح های آبیاری تحت فشار، اجرای تاسیسات حرارتی و برودتی، اجرای خطوط انتقال آب و…اعلام می دارد. برای دریافت مشاوره و سفارش می توانید با شماره 09113586753 تماس بگیرید.

 

خدمات تخصصی آبی سازه

 

 جذب و اجرای پروژه های تخصصی به ویژه طراحی و ساخت سازه های آبی، سازه های هیدرولیک، تونل های آبی، استخر پیش ساخته فایبرگلاس، جکوزی فایبرگلاس و… می باشد.

ارزش های کاری شرکت آبی سازه

 

  • الزام به افزایش کیفیت محصول نهایی تولید شده توسط شرکت به منظور حضور پایدار در عرصه کسب و کار موضوع فعالیت شرکت یاد آور ی مداوم.انتقال تجربه ها و مدیریت دانش ایجاد شده.
  • حفظ کرامت انسانی در تعاملات و روابط کاری و ارتقا قابلیت و توانایی سرمایه های انسانی شرکت.
  • همگامی با خواست ها و نیازهای کارفرمایان.
  • متعهد به رعایت قوانین ملی و بین المللی و معیارهای فنی و مهندسی در طراحی و ساخت و ساز و همچنین انطباق فعالیت های شرکت با عیارهای زیست محیطی. 
  • پیشگامی و الگو بودن در حوزه فعالیت های شرکت